Misiek Koterski przytula Marcelę Leszczak na świątecznym zdjęciu, ale my patrzymy na ich synka. "Widać, że nie brakuje u was miłości"

Misiek Koterski pochwalił się świątecznym zdjęciem z Marcelą Leszczak i synkiem. Fani zachwyceni, bo aż bije od nich miłość.

Więcej o związkach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Misiek Koterski i Marcela Leszczak tworzą jedną z najbardziej wybuchowych par w polskim show-biznesie. Aktor i modelka są rodzicami czteroletniego Fryderyka, który bez wątpienia jest ich oczkiem w głowie. Chociaż celebryci świetnie sobie radzą jako rodzice, to już w ich prywatnej relacji nie zawsze było tak kolorowo. Misiek Koterski i Marcela Leszczak wielokrotnie się schodzili, by zaraz znów się rozstać. Niedawno para ogłosiła światu, że znów jest razem, a teraz aktor opublikował rozczulające zdjęcie.

Misiek Koterski i Marcelina LeszczakKoterski zachwyca się, że znów jest z Leszczak. "W końcu zrozumiała"

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. "Przeprosił"

Misiek Koterski przytula Marcelę Leszczak na świątecznym zdjęciu, ale my patrzymy na ich synka. "Widać, że nie brakuje u was miłości"

Misiek Koterski pochwalił się świątecznym zdjęciem z rodziną. Aktor opublikował na Facebooku fotografię z Marcelą Leszczak i ich synkiem Fryderykiem. Cała trójka pozuje na tle choinki, świątecznych dekoracji i wprost tonie w objęciach.

Kochani!!! Wszystkiego najlepszego w te Święta Bożego Narodzenia. Dużo, radości miłości i spokoju. Nie kłóćcie się i nie rozmawiajcie o polityce. I pamiętajcie, wszystko w życiu jest możliwe, my coś o tym wiemy, jak widać na załączonym obrazku - napisał Misiek Koterski.

Rodzina postawiła na formalne stroje, a Marcela Leszczak wybrała bolerko z modnym motywem piór. Fani byli zachwyceni postem. 

Tylko się cieszyć z państwa szczęścia.
Wszystkiego najlepszego w te Święta Bożego Narodzenia w szczególności dużo zdrowia i miłości. A na obrazku widać, że jej nie brakuje u was i oby trwała wiecznie. Pięknie wyglądacie znów razem.
Piękna z was rodzinka - pisali internauci.

My również jesteśmy oczarowani ich świątecznym zdjęciem. Życzymy Miśkowi Koterskiemu, Marceli Leszczak i Fryderykowi wesołych świąt.

Więcej o: