Julia Wieniawa ma nowego psa. Fani chcą wiedzieć, co z jej poprzednim czworonogiem. Jest reakcja aktorki

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciami nowego psa. Nazwała szczeniaka "nowym członkiem rodziny". To nie pierwszy czworonożny przyjaciel, którego pokazała na Instagramie. Fani chcą wiedzieć, gdzie jest Klasyk.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa z partnerem Nikodemem Rozbickim, mają nowego członka rodziny. Dołączył do nich uroczy szczeniak. Na zdjęciach, które aktorka pokazała na Instagramie, widać, że para absolutnie szaleje za nowym podopiecznym. Widząc kolejnego psa artystki, fani zaczęli się jednak zastanawiać, co stało się z jej poprzednim czworonogiem.

Zobacz wideo Julia Wieniawa śpiewa piosenkę Adele "Easy On Me"

Julia Wieniawa tłumaczy, co stało się z poprzednim psem

Pies Wieniawy i Rozbickiego będzie nosić imię Bowie. Ewa Chodakowska pogratulowała wokalistce, mówiąc, że teraz musi przygotować dla nowego futrzaka dodatkowe serce. W komentarzach zachwyt nad szczeniakiem wyraziła też Maffashion i Red Lipstick Monster.

Cała rodzinka wygląda na bardzo szczęśliwą, ale reakcje pod zdjęciem szybko popsuły artystce humor.

 

Jedna z fanek napisała zgryźliwi komentarz.

Jak to się mówi... "Klasyk"?

Na odpowiedź Wieniawy nie trzeba było długo czekać.

Nie rozumiem takich komentarzy. Klasyk jest Antka. Nie będę opisywać prywatnych okoliczności, w jaki sposób pożegnałam się z Klasykiem, ale najważniejsze, że jest mu dobrze - stwierdziła.

Komentarze pod zdjęciem Julii WieniawyKomentarze pod zdjęciem Julii Wieniawy screen - Instagram

Zwierzęta to nie prezent na święta

Dobrze, że Klasyk jest cały i zdrowy u swojego pana, przy okazji warto jednak przypomnieć, że zwierzęta to nie jest dobry pomysł na prezent. W okresie świąt wiele osób decyduje się na adopcje futrzaka, nie myśląc o odpowiedzialności, jaka się z nią wiąże. Z tego powodu wiele schronisk dla zwierząt w okresie przedświątecznym wstrzymuje możliwość adopcji czworonogów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.