Lara Gessler wzięła drugi ślub w luksusowym hotelu. Cena za noc powala. Dla gości dostępne SPA i basen

Znamy coraz więcej szczegółów na temat drugiego ślubu Lary Gessler. Para na uroczystość i przyjęcie nie żałowała pieniędzy. Było luksusowo.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Lara Gessler dosyć niespodziewanie postanowiła odnowić przysięgę małżeńską z poślubionym zaledwie rok temu mężem Piotrem Szelągiem. Na liście gości znalazło się wiele znanych nazwisk. Przybyli na uroczystość chętnie publikowali zdjęcia z imprezy. Wiemy, gdzie bawiła się para i weselnicy.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler urządziła przyjęcie weselne w luksusowym hotelu. Goście: Było najlepiej!

Lara Gessler i Piotr Szeląg na miejsce drugiego ślubu wybrali Zakopane. Małżonkowie skorzystali z oferty weselnej Hotelu Nosalowy Park. Ośrodek ten uchodzi za luksusowy i drogi, a ceny pokojów wahają się od 500 do nawet dwóch tysięcy złotych za noc, chociaż zapewne ulegają zmianie podczas większych rezerwacji. Do dyspozycji gości hotelowych jest SPA oraz basen. 

Hotel Nosalowy Park był wychwalany przez gości weselnych, którzy bawili się na przyjęciu Gessler i Szeląga. Na Instagramie pobyt w tym miejscu skomentował Jakob Kosel i jego partnerka, Ciocia Liestyle.

Nosalowy ParkNosalowy Park Instagram, @jakobkosel

Będziemy tęsknić za tymi widokami! (...) Było najlepiej - czytamy na Instagramowej relacji Kosela, której towarzyszą ujęcia z okna hotelowego pokoju.

Lara Gessler i Piotr Szeląg przysięgli sobie miłość po raz drugi

Lara Gessler i Piotr Szeląg pierwszy ślub wzięli rok temu, kiedy to córka najbardziej znanej polskiej restauratorki była w zaawansowanej ciąży. Teraz zakochani zdecydowali się na odnowienie przysięgi małżeńskiej. W zimowym Zakopanem ślubu parze udzielał model Piotr Czaykowski.

Trzeba przyznać, że zdjęcia ze ślubu Gessler i Szeląga wyglądają naprawdę obłędnie.

Więcej o: