Magdalena Lamparska z synem ubiera choinkę. Postawiła na minimalizm. W tle widok na otwartą kuchnię

Magdalena Lamparska opublikowała rodzinne wideo na Instagramie, na którym widać, jak aktorka z mężem i synem zabrała się do ubierania choinki i dekorowania mieszkania. Przy okazji można zobaczyć, jak zmienił się Tymoteusz. Chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Więcej informacji na temat przygotowań gwiazd do świąt na stronie głównej Gazeta.pl.

Magdalena Lamparska rzadko kiedy pokazuje na Instagramie zdjęcia, na których widać jej syna. Aktorka z powodzeniem łączy karierę z macierzyństwem. Ponad cztery lata temu powitała na świecie Tymoteusza, który jest owocem związku Lamparskiej z dziennikarzem Bartkiem Osumkiem. Aktorka postanowiła poprawić sobie humor i już rozpoczęła przygotowania do zbliżających się świąt. Pokazała, jak w tym roku ubrała choinkę. W salonie gwiazdy zrobiło się bardzo klimatycznie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zieleń. Zobaczcie jak mieszka

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Magdalena Lamparska ubiera z synem choinkę 

Magdalena Lamparska nie zwlekała z przystrojeniem mieszkania. Już w pierwszy weekend grudnia w jej salonie stanęła choinka. Na filmiku możemy zauważyć, że cała rodzina była zaangażowana w ubieranie świątecznego drzewka. Pomagał oczywiście mąż aktorki, wraz z synem. W opisie Magda zdradziła, że to Tymoteusz nie mógł doczekać się świątecznej atmosfery. 

Razem najlepiej. Uwielbiam ten czas oczekiwania na święta. Zawsze ubieramy choinkę razem. W tym roku troszkę wcześniej, bo nie mogliśmy się doczekać, w szczególności Tymek - napisała aktorka.

Lamparska w myśl zasady mniej znaczy więcej postawiła na minimalizm. Na choince zawisły różowe bombki, drewniane figurki i klimatyczne światełka w ciepłym odcieniu. Oprócz choinki w salonie znalazło się więcej świątecznych dekoracji w postaci girlandy przyozdobionej światełkami. 

 

W komentarzach nie zabrakło miłych słów od internatów. 

Pięknie, czuć zbliżające się święta.
Wspaniale.
Co za uroczy widok - pisali fani.

Przy okazji na opublikowanym przez aktorkę filmiku widać fragment jej kuchni. Magdalena zdecydowała się na otwarte szafki na ścianie i drewniany blat. 

Magdalena Lamparska ubiera z synem choinkęMagdalena Lamparska ubiera z synem choinkę Fot. Instagram/ magdalamparska

Wy również czujecie już świąteczną atmosferę? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.