Anna Dereszowska pokazała łazienkę w domu na Mazurach. W niej włoska wanna za kilkanaście tys. zł. Serio?

Anna Dereszowska pokazała, jak urządza nową posiadłość na Mazurach. Na Instagramie podzieliła się zdjęciami łazienki. Uwagę fanów przykuła wanna, która jest produktem luksusowym.

Więcej na temat urządzania wnętrz znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Dudziak postanowili zbudować dom na Mazurach. Posiadłość, która ma dać właścicielom odpoczynek z dala od zgiełku Warszawy, zlokalizowana jest na jednej z wsi wokół krainy jezior. Aktorka zrelacjonowała postępy w pracach budowlanych i pokazała fanom na Instagramie, jak wyglądają niektóre części domu, w tym łazienka. Wrażenie robi zwłaszcza wanna.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała mazurski dom. Uwagę zwraca łazienka, a w niej wanna z Włoch

Anna Dereszowska dodała na Instagramie zdjęcia zrobione w jej mazurskiej łazience. Na kadrach widać, jak siedzi na podłodze i bawi się z synem. Uwagę zwraca kamienna podłoga oraz elementy wyposażenia wnętrz. Aktorka zrelacjonowała fanom, jak wyglądała budowa jej oazy spokoju. Nie obyło się bez wpadek.

Tymczasem na Mazurach… betoniarka wciąż się kręci! (...) zaliczyliśmy parę wpadek, m.in. awarię pieca (oczywiście przy pierwszych przymrozkach), zacieki na ścianach (niezafugowane kafelki pod prysznicem) czy awaria ogrzewania podłogowego w łazienkach (mamy nadzieję, że to zapowietrzenie). Niemniej praca wre! - napisała na Instagramie.

Szczególną uwagę niektórych internautów przykuła wanna - aktorka podzieliła się, gdzie ją kupiła. To włoski produkt, którego koszt sięga prawie 12 tysięcy złotych. Oprócz łazienki Dereszowska sfotografowała także elewację, która jest w podobnym stylu - dom został obłożony ciemnoszarymi płytkami z kamienia. Jak wspomniała, zależało jej na materiałach z "duszą", które wprowadzają do domu specyficzny klimat.

Spieszymy się z elewacją, żeby zdążyć przed zimą. Tu też, podobnie jak we wnętrzach korzystamy głównie z naturalnych materiałów. Drewno i kamień. Nie chcieliśmy materiału "idealnego", gładkiego, bez skaz, bez duszy. Trawertyn jest materiałem od setek lat stosowanym we Włoszech i Grecji. I ten nasz też przywodzi na myśl piękne stare świątynie. Idealnie łączy się z kilkudziesięcioletnimi deskami z polskich stodół - dodała aktorka.
 

Wygląda na to, że dom jest już prawie gotowy. Aktorka ma dużą rodzinę. Niedawno urodziła trzecie dziecko. Posiadłość na Mazurach ma być odskocznią od zatłoczonej Warszawy. Jak wam się podoba klimat w domu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.