Rozenek w balowej sukni na imprezie u Omeny Mensah. Błyszcząca peleryna zrobiła look! "Dawno się tak nie bawiliśmy"

Małgorzata Rozenek oddała się w ręce profesjonalnych stylistów, którzy zadbali o jej wygląd. Gwiazda włożyła czarno-złotą, balową suknię z cekinów, na którą narzuciła charakterystyczną pelerynę. W takiej stylizacji wybrała się wraz z mężem na urodziny Rafała Brzoski - partnera Omeny Mensah.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd znajdziecie w naszym boksie na gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan opublikowali na Instagramie zdjęcia, do których pozują w bardzo eleganckich strojach galowych. "Perfekcyjna" zaprezentowała się w błyszczącej niczym kula dyskotekowa kreacji, w której wyglądała jak wyjęta wprost z baśni tajemnicza postać. Ekstrawagancji całej stylizacji dodawała peleryna, która pełniła funkcję kamuflażu. Celebrytka zasłoniła nią włosy i fragment twarzy. Były piłkarz pokazał się w nieco mniej enigmatycznej odsłonie - klasycznym garniturze, do którego dopasował krótki, wzorzysty krawat i kamizelkę. Tak przygotowani małżonkowie udali się na imprezę urodzinową organizowaną na cześć Rafała Brzoski.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach? „Najpierw Sejm, potem Parlament Europejski"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie u Omeny Mensah. Co za eleganckie stroje!

Rafał Brzoska, założyciel firmy InPost, skończył 44 lata. Z tej okazji wyprawił wraz z popularną żoną Omeną Mensah huczne przyjęcie, na którym nie zabrakło znanych z show-biznesu gwiazd, w tym państwa Majdanów.

Było niesamowicie - zachwycała się minioną nocą Rozenek.

Ukochany celebrytki także nie krył zadowolenia z przebiegu imprezy. Oficjalnie złożył życzenia solenizantowi oraz docenił organizacyjne starania pogodynki.

Już dawno tak dobrze się nie bawiliśmy. Rafał Brzoska, jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Omenaa Mensah, gratuluje pomysłu i perfekcyjnej organizacji.
 

Galowe kreacje małżonków zrobiły na internautach duże wrażenie. Fani Małgorzaty zgodnie stwierdzili, że ich idolka wyglądała olśniewająco w sukni z opadającymi delikatnie rękawkami, głębokim dekoltem i ciągnącym się po podłodze trenem. 

Co ciekawe, uzależnieni od social mediów Majdanowie nie publikowali na Instagramie żadnych relacji z imprezy. O tym, że bawili się przez całą noc u przyjaciół, poinformowali dopiero następnego dnia. Bardzo możliwe, że na wspomnianym przyjęciu obowiązywał zakaz robienia zdjęć i filmików. Na profilu Omeny Mensah pojawiły się jedynie zdawkowe relacje z wieczoru. Więcej fotografii znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: