Skandaliczne zachowanie dziennikarzy VOX FM. Po występie Pięknych i Młodych podpalono maskę z Narożnym. "Świniakiem podjeżdża". Mamy jego komentarz

Magda Narożna nie rozstała się z byłym mężem, Dawidem Narożnym, w najlepszych relacjach. Wokalistka z zespołem Piękni i Młodzi wystąpiła w studiu radia VOX FM, gdzie doszło do żenującej sytuacji. Dziennikarze nie popisali się profesjonalizmem, nawiązując w niewybrednych słowach do Narożnego. Widzowie są zniesmaczeni, a sam Narożny zapowiedział, że podejmie kroki prawne.

Więcej o konfliktach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dawid Narożny jakiś czas temu został zwolniony z zespołu Piękni i Młodzi przez swoją byłą żonę, Magdę Narożną. Od tamtej pory byli małżonkowie toczyli medialny spór, w którym nie szczędzili wobec siebie przykrych słów. Teraz doszło do eskalacji konfliktu, a wmieszały się w to osoby postronne! Zespół Piękni i Młodzi wystąpił w programie "Pierwsza Zmiana Show" radia VOX FM, gdzie doszło do żenującej sytuacji. Dziennikarz prowadzący program spalił na wizji maskę przedstawiającą podobiznę Narożnego, a wszystkiemu przypatrywała się uśmiechnięta wokalista. Dawid Narożny nie pozostawił tego incydentu bez słowa. Zamierza podjąć kroki prawne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda urządziła się klasycznie. Stawia na komfort i... fotele! Telewizor wielki jak telebim

Zobacz wideo Magda Narożna planowała zmienić nazwisko po rozstaniu, ale nie zrobiła tego. Dlaczego?

Skandaliczne zachowanie w studiu radia VOX FM. Spalono podobiznę Dawida Narożnego

Zespół Piękni i Młodzi zaśpiewał w programie, jednak to, co wydarzyło się w studio chwilę po zejściu ze sceny, kompletnie zaszokowało widzów. Zadowolony dziennikarz - Paweł Pawelec, twierdząc, że zna się na żartach, podpalił maskę z wizerunkiem Narożnego. W tle można było usłyszeć żenujące okrzyki, że "podjeżdża świniakiem". Magda Narożna na to, co zobaczyła, zareagowała gromkim śmiechem. 

Minęły dwa lata i ja mam tak ten temat gdzieś głęboko, nie powiem brzydko gdzie. Stwierdziłam, że jak dzisiaj będziecie drążyć ten temat, to po prostu zaproście tego pana i o nim sobie porozmawiajcie - powiedziała wokalistka.

Internauci są oburzeni zachowaniem dziennikarzy. W komentarzach w stronę prowadzących posypały się słowa krytyki. Jak trafnie zauważyli widzowie, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, a całość wyglądała jak podżeganie do hejtu. 

Trochę słabe. Podpalenie podobizny pana Dawida i tekst o świniaku.
No cóż, dorośli ludzie, a zachowanie poniżej krytyki. Brak kultury, najgorzej, jak zobaczy to córka.
Jak można publicznie obrażać i nawoływać do hejtu? Zero profesjonalizmu - czytamy.

Dawid Narożny komentuje sytuację w studio radia VOX FM 

Na reakcję wokalisty nie trzeba było długo czekać. Dawid na InstaStories przyznał, że nie rozumie, co na celu miało spalenie jego podobizny. 

Zostałem w bardzo nieelegancki i przykry sposób wywołany do tablicy przez moich byłych przyjaciół z zespołu Piękni i Młodzi, w programie radia VOX FM, w którym nie rozumiem dlaczego, została spalona moja podobizna. Nie rozumiem, po co takie zabiegi są stosowane w poważnym programie, wydawałoby się, że prowadzonym przez poważnych ludzi. (...) Palenie czyjegoś wizerunku na antenie, tylko po to, żeby przysporzyć sobie więcej rozgłosu, jest naprawdę bardzo słabe, przykre i nie przystoi - zaczął.

Dawid Narożny zapowiedział, że skontaktuje się z prawnikiem i pociągnie do odpowiedzialności dziennikarzy, którzy poniżyli go w programie. 

Mam nadzieję, że wobec ekipy prowadzącej i produkcji, jakieś konsekwencje zostaną wyciągnięte (...) W poniedziałek zgłoszę się do prawnika i zobaczę, co zrobić z tą sytuacją. To jest szkalowanie mojego wizerunku - dodał.

Skontaktowaliśmy się z wokalistą z prośbą o komentarz. W odpowiedzi przyznał, że jego zdaniem cała sytuacja z podpaleniem maski miała na celu zwiększenie oglądalności programu. 

Chyba chcieli mieć większą oglądalność - odpowiedział.

Napisaliśmy także do Magdaleny Narożnej oraz Pawła Pawelca, jednak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Całe wideo do obejrzenia poniżej:

 

Was również oburzyło zachowanie dziennikarzy? 

Więcej o: