Anna Przybylska jako Niania Frania? Było blisko. Aktorka odmówiła też roli "Perfekcyjnej pani domu"

O mały włos, a zobaczylibyśmy Annę Przybylską w dwóch hitowych produkcjach TVN-u. Aktorka walczyła o rolę Niani Frani i dostała propozycję zostania "Perfekcyjną panią domu".

Anna Przybylska największą sławę zdobyła jako Marylka z serialu "Złotopolscy". Uwielbiana przez polską publiczność aktorka zagrała także główną rolę w serialu TVN - "Klub szalonych dziewic". Mało kto jednak wie, że niewiele brakowało, abyśmy zobaczyli ją również w innych hitowych produkcjach TVN-u - "Niania" oraz "Perfekcyjna pani domu".

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna

Dietetyczka skrytykowała dietę Blanki LipińskiejDietetyczka krytykuje rygorystyczną dietę Blanki Lipińskiej. Pisarka za mało je?

Anna Przybylska chciała zagrać Nianię Franię

Kultowy sitcom "Niania" emitowany był w TVN od 2005 do 2009 roku. Stacja długo szukała kandydatki do odtworzenia głównej roli, a jedną z aktorek, która się o nią starała, była właśnie Przybylska. Ostatecznie jednak rola powędrowała do Agnieszki Dygant i dziś trudno sobie wyobrazić, jak produkcja wyglądałaby z inną aktorką w roli głównej. Przybylska ostatecznie pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków serialu.

 

Anna Przybylska odrzuciła rolę "Perfekcyjnej"

Co ciekawe, Anna Przybylska dostała także propozycję prowadzenia programu "Perfekcyjna pani domu", który stał się hitem i uczynił Małgorzatę Rozenek gwiazdą TVN-u. Jej rodzina nie była zdziwiona, że Przybylska otrzymała taką ofertę - aktorka była znana ze swojego zamiłowania do porządku, a w domu zawsze dbała o czystość. Przybylska finalnie jednak odmówiła udziału w show, gdyż już wtedy źle się czuła, choć nie wiedziała, że przyczyną jest nowotwór. Agnieszka Kudera, siostra Przybylskiej, tak wspominała tę sytuację:

Śmiałyśmy się, że to coś w sam raz dla niej. Ania odmówiła. Na pracę przy telewizyjnym show nie miała już sił ani czasu.

"Perfekcyjna pani domu" z udziałem Małgorzaty Rozenek emitowana była od 2012 do 2014 roku.

AndreStrzelanina na koncercie gwiazdy disco polo. Nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Wyobrażacie sobie te dwie produkcje TVN-u z udziałem Przybylskiej?

Więcej o: