Olga Frycz urodziła! Pokazała zdjęcie z pociechą. Wiadomo, jak się czują. "Jestem najszczęśliwsza"

Olga Frycz urodziła! Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Młoda mama czuje się dobrze i zdążyła już zrobić sobie pierwsze zdjęcia po porodzie.

Olga Frycz w czerwcu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Opublikowała wtedy zdjęcie ze swoją pierwszą córką Heleną, która już właśnie została starszą siostrą.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

'Squid Game'"Squid Game". Reżyser mówi o drugim sezon. Fani mają już pomysł

Olga Frycz urodziła!

Olga Frycz nie ukrywała od samego początku, że urodzi córkę. Zdradziła również, że druga pociecha dostanie na imię Zosia. Choć pod uwagę brane były też imiona Wanda, Jagienka, Kalina. Aktorka chętnie opowiadała w sieci o przebiegu ciąży. Przyznała, że przytyła i nie czuje się z tym najlepiej. 

Przytyłam już jakieś 16 kilogramów. To bardzo dużo - czytamy.

Aktorka w czasie ciąży pozostawała cały czas aktywna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymywała kontakt z internautami. Kilkukrotnie przeprowadziła na InstaStories Q&A, w którym odpowiadała na dociekliwe pytania fanów. Podczas jednego z nich wspomniała między innymi o tym, jak przechodziła pierwszy trymestr, czy też jakie badania wykonała podczas obu ciąż. Teraz poinformowała, że dziecko jest już na świecie. Opisała reakcję bliskich osób na narodziny Zosi. Do opisu dodała także urocze zdjęcie.

Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości. Tata pęka z dumy. Babcie i dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. Ps. czujemy się wspaniale - napisała na Instagramie.

Olga Frycz wspomniała we wpisie o ojcu dziewczynki, jednak zanim urodziła się Zosia, aktorka informowała, że zdecydowała się na samodzielne macierzyństwo. Przyznała, że córka będzie miała kontakt z ojcem. Kiedy ogłosiła wiadomość o drugiej ciąży wsparł ją pierwszy partner i ojciec Helenki. Choć para nie jest już ze sobą od jakiegoś czasu, to Grzegorz Sobieszek zaoferował swoją pomoc.

Hela na bank będzie super siostrą, a ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak, jak mówiłem wiele razy, zawsze możesz na mnie liczyć - napisał w sieci były partner.

Olga FryczOlga Frycz Instagram/tojafrycz/magdalenawojcicka

Zofia Zborowska, Andrzej WronaZborowska pokazała ogromy przewijak dla córki. "Ja pier*olę, bydlę!". W tle łazienka

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło masy gratulacji. My również witamy na świecie małą Zosię i życzymy wszystkiego dobrego jej, mamie oraz starszej siostrze Helence! Powodzenia dziewczyny!

Więcej o: