Syn Britney Spears na najnowszych zdjęciach nie do poznania. To już prawie dorosły chłopak. Pozuje z ukochaną

Dziewczyna syna Britney Spears, Jaydena Federline'a, opublikowała w sieci zdjęcie z ukochanym. Chłopak wydoroślał i zmężniał - gdyby nie podpis, z pewnością byśmy go nie poznali.

Britney Spears ma dwóch synów - Jaydena i Seana Federline. Wokalistka bardzo rzadko ich pokazuje - na jednym z takich zdjęć z marca tego roku, widać chłopców z matką, jednak ich twarze są w połowie zasłonięte przez maseczki. Dotarliśmy do nowszych ujęć jednego z nich - pozuje z ukochaną w eleganckiej stylizacji. Już nie wygląda jak chłopiec, którego oglądaliśmy na starych fotografiach przypominanych przez media.

Zobacz wideo Kilka miesięcy, kilka dni, a nawet dwie doby! Tyle trwały najkrótsze małżeństwa gwiazd

Britney i James SpearsBritney Spears marzyła o córce. "To wszystko, czego naprawdę chciała"

Syn Britney Spears ma dziewczynę 

Jayden Federline, bo o nim mowa, to młodszy syn Britney Spears. Chłopak ma obecnie 15 lat. W zeszłym roku zasłynął live streamem na Instagramie, podczas którego opowiadał, że jego dziadek, Jamie Spears, niszczy życie swojej córce. Chłopiec przyznał też, że próbował wiele razy pomóc mamie, ale nigdy nic nie zdziałał. Po tym incydencie jego konto na portalu społecznościowym zostało zablokowane. Zniknęły też wszystkie posty. Mówi się, że ma w tym swój udział Jamie Spears, który po publikacji przez wnuka kontrowersyjnego live'a, interweniował w sprawie.

 

Od tego czasu nie było wiadomo, jak wygląda życie chłopaka. Dotarliśmy jednak do zdjęć jego dziewczyny na Instagramie. Savannah Nicholson, bo tak się nazywa, w bio ma podlinkowany profil syna Spears z dopisanym sercem, jednak konto jest prywatne.

Profil dziewczyny syna Britney SpearsProfil dziewczyny syna Britney Spears instagram

Britney SpearsJest już teaser "Britney vs Spears". Na nagraniu sprzed 12 lat słychać Britney

Na jej koncie możemy dostrzec fotografie z Jaydenem. Ta dwójka pozuje w eleganckich strojach - zupełnie tak, jakby wybierali się na bal. Chłopak ma długie, kręcone włosy i już nie przypomina chłopca, którego widzieliśmy na zdjęciach sprzed lat. 

 

Zobacz też: Britney Spears wpadnie z deszczu pod rynnę? Nowy kurator to nieciekawy typ. Wychodzą na jaw fakty z przeszłości

Więcej o: