Britney Spears wpadnie z deszczu pod rynnę? Nowy kurator to nieciekawy typ. Wychodzą na jaw fakty z przeszłości

Britney Spears wkrótce uwolni się spod kurateli ojca. Na nowego opiekuna gwiazdy wytypowano Jasona Rubina. Okazuje się, że mężczyzna ma za sobą nieciekawą przeszłość.

Britney Spears przez 13 lat pozostawała pod kuratelą ojca. W czerwcu tego roku piosenkarka wyznała, że cierpi na depresję. Za sprawą nowego prawnika Matthew Rosengarta walka wokalistki o zakończenie ubezwłasnowolnienia nabrała tempa. Mogłoby się wydawać, że kłopoty Britney powoli dobiegają końca. Okazuje się jednak, że gwiazda może wpaść z deszczu pod rynnę. Typowany na nowego kuratora piosenkarki Jason Rubin nie był w przeszłości aniołkiem.

Britney SpearsBritney Spears oskarżona o zaniedbanie swoich psów. Pobiła się z gosposią?

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Prawnik zawnioskował o nowego kuratora dla Britney Spears

Z początkiem sierpnia prawnik Britney Spears złożył do sądu wniosek o natychmiastowe odsunięcie jej ojca od kurateli nad córką, co umotywował traumą i krzywdą piosenkarki. We wniosku prawnik wytypował nowego kuratora, który miałby zastąpić ojca Spears. To księgowy Jason Rubin. Mimo że fani gwiazdy na całym świecie przyłączyli się do akcji "#FreeBritney", sąd odrzucił wniosek bez podania przyczyny. Jednak w połowie sierpnia do mediów dotarły zaskakujące informacje. Jamie Spears złożył oświadczenie, w którym sam zadeklarował gotowość do rezygnacji z funkcji kuratora córki.

Pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków medialnych. Nie wierzy, że publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora byłaby w jej najlepszym interesie. Tak więc, mimo że musi zakwestionować ten nieuzasadniony wniosek o jego usunięcie, pan Spears zamierza współpracować z sądem i nowym adwokatem córki, aby przygotować się do uporządkowanego przejścia do nowego kuratora - podaje Page Six.

Britney Spears pobiła się z pracownicą?Britney Spears podejrzana o pobicie. Przeciwko niej trwa postępowanie

Nowy kurator Britney Spears sfabrykował w przeszłości dokumenty sądowe

Page Six prześwietlił przeszłość potencjalnego następcy Jamiego Spearsa, Jasona Rubina. Jak podaje serwis mężczyźnie odmówiono w przeszłości opieki nad własną matką. Na początku 2020 roku księgowy ubiegał się o zostanie tymczasowym, a docelowo stałym opiekunem Idy Rubin. U kobiety zdiagnozowano schizofrenię. Wniosek Jasona spotkał się ze sprzeciwem zarówno ze strony kobiety jak i brata Jasona.

Rubin usiłował udowodnić, że jego matka ma problemy natury psychicznej. Jako dowody w sprawie dostarczył zapisy połączeń z policją w Las Vegas czy raporty ochrony o incydentach w domu. Jednak to ostatni dowód, zaświadczenie lekarskie sporządzone przez niejakiego dr Gregory'ego P. Browna, rozstrzygnęło sprawę. Dokument okazał się podrobiony. Dr Brown nigdy nie spotkał się z Idą Rubin. Sąd ostatecznie nie przyznał Jasonowi opieki nad matką.

Kolejna rozprawa dotycząca ubezwłasnowolnienia Britney Spears odbędzie się 29 września 2021 roku.

Więcej o: