"Hotel Paradise". Wiktoria nie zawsze tak wyglądała. Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise " nie zawsze była blondynką o pełnych ustach. W sieci można znaleźć stare zdjęcia Wiktorii.

Wiktoria Gąsior weszła do programu "Hotel Paradise" w szóstym odcinku i od razu zwróciła uwagę uczestników. Piękna blondynka może pochwalić się niezwykle zgrabną i wyrzeźbioną sylwetką. Siłownia jest nie tylko pasją Wiktorii, ale również sposobem na życie, kobieta bowiem zajmuje się kulturystyką, a na swoim koncie ma już kilka poważnych sukcesów.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior na zdjęciach sprzed lat. Bardzo się zmieniła?

Jak wyznała Gąsior w wizytówce, na siłownię po raz pierwszy poszła, kiedy miała 12 lat. Od tamtej pory zakochała się w ćwiczeniach siłowych i postanowiła wytrwale pracować nad swoją muskulaturą.

Wiktoria od dłuższego czasu aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym możemy obejrzeć jej zdjęcia sprzed kilku lat. 23-latka zmieniła się dosyć istotnie, jej blond włosy miały kiedyś kolor głębokiego brązu. Porównując fotografie łatwo zauważyć, że dziewczyna przeszła również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, rysy jej twarzy są bardziej wyraziste, a usta pełniejsze.

Wiktoria GąsiorWiktoria Gąsior Instagram, @wiktoriagasior_ifbbpro

"Hotel Paradise". Wiktoria opowiedziała o chorobie

Podczas randki z Przemkiem, Wiktoria wyznała, że jej życie zostało naznaczone piętnem choroby. 23-latka w pewnym momencie swojego życia cierpiała na poważne zaburzenia odżywiania. Gąsior zdecydowała się na terapię, ale przed leczeniem postanowiła, że po powrocie do normalnego życia zawalczy o swoją sylwetkę. Chociaż kobiecie udało się pokonać anoreksję, to jednak z tyłu głowy Wiktoria ciągle obawia się nawrotu choroby.

Jak podoba wam się obecny wygląd Wiktorii Gąsior?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.