Bartosz Kasprzykowski wspomina ślub. "Ile ich było". Poznajecie pannę młodą? To nie Tamara Arciuch

Choć Bartosz Kasprzykowski od lat jest związany z Tamarą Arciuch, to kiedyś przysiągł miłość Katarzynie Bujakiewicz. Pamiętacie ich ślub w serialu "Magda M."?

Bartosz Kasprzykowski ma na koncie dziesiątki ról, jednak ogromną sympatie widzów zyskał, wcielając się w postać Wojciecha Płaska, prawnika i przyjaciela głównego bohatera w serialu "Magda M.". Produkcja ma chyba wyjątkowe znaczenie dla aktora, bo znów wrócił do niej wspomnieniami. Na jego instagramowym koncie zrobiło się nostalgicznie.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

"Magda M.". Bartosz Kasprzykowski wspomina serialowy ślub z Katarzyną Bujakiewicz

Bartosz Kasprzykowski przeniósł fanów kilkanaście lat wstecz i opublikował kadr ze starych odcinków serialu "Magdy M.", który w latach 2005-2007 był emitowany na antenie TVN. Na zdjęciu widzimy scenę, gdy on i jego serialowa wybranka Mariola Adamska, którą grała Katarzyna Bujakiewicz, brali ślub.

Co to był za ślub! Mój pierwszy! Albo drugi. Na pewno nie trzeci, choć ile ich było? Tracę rachubę. Dość, że każda z panien młodych była taka, że konie z nią kraść! Jak oceniacie outfit? - napisał na Instagramie.

Aktor rozczulił nowym postem fanów. Niektórzy z nich liczą, że producenci serialu zdecydują się nakręcić kolejne odcinki. Myślicie, że to możliwe?

Jeden z najlepszych seriali.
Moja ulubiona para serialowa.
Oby zrobili kontynuację - czytamy w komentarzach.
 

Przypomnijmy, że w życiu prywatnym Kasprzykowski jest związany z Tamarą Arciuch. Uczucie między nimi narodziło się na planie "Halo Hans!". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wówczas oboje znajdowali się związkach małżeńskich. Aktorzy postanowili jednak rozwieść się, a po kilku latach wziąć ślub cywilny. Do dziś tworzą zgrany duet.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.