Gwiazda TVP wylądowała w szpitalu na wózku inwalidzkim. Zdradziła, co się stało. Pokazała też zdjęcia

Barbara Garstka, którą widzowie kojarzą z roli w serialu "Osiecka", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na wózku inwalidzkim. Przyznała, że podczas treningu uległa wypadkowi, przez co trafiła do szpitala.

Barbara Garstka w serialu "Osiecka" wcielała się w postać Elżbiety Czyżewskiej. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie i widać, że prowadzi zdrowy tryb życia. Z pewnością nie spodziewała się, że trening może zakończyć się dla niej w taki sposób. Na swoim profilu opublikowała niepokojące zdjęcie ze szpitala i zdradziła, co jej się stało. Przez kilka najbliższych tygodni może zapomnieć o aktywności fizycznej. 

Zobacz wideo Skręcenie i zwichnięcie kończyny to prawie to samo, a złamaną kończyną nie da się poruszać? Specjalista wyjaśnia, jak jest naprawdę

Bibi z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Bibi oddaje się pasji w domowym zaciszu. Jest utalentowana

Barbara Garstka na wózku inwalidzkim opublikowała zdjęcie ze szpitala 

Barbara Garstka zaszokowała fanów zdjęciem na Instagramie. Można zauważyć, że aktorka trzyma się za głowę i ze zrezygnowaną miną siedzi na wózku inwalidzkim w szpitalu. Na lewej nodze widać założony gips. Z początku Garstka nie chciała zdradzać, co się wydarzyło. 

Jakieś pytania? Od razu odpowiem, milczenie jest złotem - napisała aktorka.
 

Na InstaStory Barbara postanowiła zabrać głos i wyjawiła, jak doszło do urazu. Przyznała, że wybrała się na trening zumby, który nie zakończył się dla niej za dobrze. Podczas ćwiczeń źle stanęła stopą, w wyniku czego doszło do złamania w dwóch miejscach. Noga natychmiast spuchła, a na szpitalnym oddziale ratunkowym aktorka dowiedziała się, że konieczna jest operacja. 

Tak się skończyła moja dzisiejsza próba tańca. (...) A pan kebab był tak miły, że użyczył mi trochę kapusty. Jedziemy na operację nóżki - powiedziała Barbara.

Operacja przebiegła pomyślnie, jednak aktorce trudno zaakceptować, że przez kilka najbliższych tygodni będzie unieruchomiona. Zdradziła na InstaStory, że nie zamierza siedzieć w domu i wybiera się na Mazury. W komentarzach nie zabrakło życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których się również przyłączamy. 

Więcej o: