Jak informuje jeden z tabloidów, Maciej Orłoś jest w żałobie. Zmarła jego mama. W związku z tym dziennikarz na chwilę zrezygnował z zawodowych obowiązków.
Maciej Orłoś trzy lata temu założył kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzi obecnie dwa programy: "W telegraficznym skrócie" oraz "WTS rozmowy". Dziennikarz komentuje najciekawsze wydarzenia z życia społecznego i politycznego. Ostatnio nie wyemitowano odcinka jednego z programów.
Szanowni Widzowie, chcielibyśmy uprzedzić, że jutrzejszego odcinka WTS nie będzie. Jest to spowodowane nagłymi i pilnymi sprawami rodzinnymi redaktora Macieja Orłosia. Za to już w niedzielę planujemy dla Was coś specjalnego. Z ukłonami, Redakcja Orłoś Studio - czytamy na Facebooku Macieja Orłosia.
Jak podaje "Super Express" nieobecność dziennikarza była spowodowana śmiercią matki, Teresy Orłoś. Na łamach "Gazety Wyborczej" znalazł się nekrolog i przekazano wyrazy współczucia mężowi Teresy Orłoś, Kazimierzowi, a także jego bliskim.
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Teresy Orłoś. Panu Kazimierzowi Orłosiowi, Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Zarząd i Zespół Wydawnictwa Literackiego - czytamy w nekrologu .
Nie podano przyczyny śmierci matki dziennikarza, Teresy Orłoś.
Teresa Orłoś była absolwentką Wydziału Ogrodniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W 1959 roku wyszła za mąż za Kazimierza Orłosia, pisarza i scenarzystę. Doczekali się dwójki dzieci - Macieja i Joanny.
Marta Nawrocka w eleganckiej kreacji na otwarciu wystawy. Ekspertka załamuje ręce
Ewa Pacuła wróciła do dramatycznych chwil. "Tego dnia osiwiałam"
Karol Nawrocki 12 marca o godz. 20 wygłosił orędzie. Ekspertka nie ma wątpliwości. "Pozuje i gra"
Stewardesa opowiedziała nam, jaka jest teraz sytuacja w Omanie. Zdradziła, czy odwołano wszystkie loty
Sprzedali posiadłość wyremontowaną dzięki "Nasz nowy dom". W środku zgroza
W tych sukienkach na wiosnę poczujesz się jak bogini. Wybieramy najpiękniejsze z kolekcji Mohito, Medicine i Sinsay
Królowa Camilla miała stwierdzić, że Meghan "wyprała mózg" Harry'emu. Rzecznik pary reaguje
Szwagier zmarłej Magdaleny Majtyki przekazał wzruszające wieści. "Każdy robi wszystko"
Dowbor nagle porównał urodę Hajduk do Tomaszewskiej. "Jakoś wypiękni..."