Jennifer Aniston: "Mówcie mi Harriet". Wszystko przez pewien garnitur. Nie byle jaki garnitur

Co łączy Jennifer Aniston i Harry'ego Stylesa? Okazuje się, że mają podobny styl. Mało tego, oboje włożyli ostatnio ten sam garnitur od Gucciego.

Jennifer Aniston poprosiła swoich fanów na Instagramie, aby zwracali się do niej "Harriet Styles". Dlaczego? Otóż podczas sesji dla magazynu "InStyle" gwiazda "Przyjaciół" miała na sobie taką samą stylizację, w której wcześniej pojawił się muzyk Harry Styles. Jak wam się podoba takie połączenie? Nam bardzo!

Zobacz wideo Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow połączyły siły w słusznym celu. Nagrały filmik nawiązujący do "Przyjaciół"

Addison Rae w filmie ,,Cały on''Addison Rae rusza na podbój Hollywood! Gwiazda TikToka z główną rolą w filmie

Jennifer Aniston i Harry Styles w tym samym garniturze. Wpadka? Absolutnie!

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie porównanie zdjęć, które pierwotnie zostały zestawione i pokazane przez modowego felietonistę Evana Rossa Katza. Na jednym z nich widać Harry’ego Stylesa, który pozuje na ściance podczas Brit Awards 2021 w inspirowanym latami 70. garniturze marki Gucci. Kolejne przedstawia Jennifer Aniston, która dokładnie tę samą stylizację włożyła podczas sesji zdjęciowej, która odbyła się we wrześniu 2021 roku.

Po prostu mówcie mi Harriet Styles - napisała na InstaStories Aniston.
 

To jednak nie koniec podobieństw. Jennifer Aniston pokazała bowiem jeszcze jedno zestawienie, na którym widać ją oraz Harry’ego w takich samych koszulkach z napisem "zachowaj dramę dla swojej mamy".

Aktorka miała ją na sobie kilkanaście lat temu na planie zdjęciowym "Przyjaciół", natomiast jej młodszy kolega z branży włożył ją w październiku 2020 roku w Los Angeles. Kto według was prezentuje się lepiej?

Jennifer Aniston, Harry StylesJennifer Aniston, Harry Styles jenniferaniston/Instagram

Ojciec Maty gratuluje synowi statuetkiMata zdobył dwa Fryderyki. Jego wzruszony ojciec komentuje: Nasza duma

Jennifer Aniston jest ostatnio na fali. Jakiś czas temu aktorka wróciła na plan "Przyjaciół", gdzie z resztą obsady kultowego sitcomu nagrała odcinek specjalny. "Friends: The Reunion" ma teraz szansę zdobyć cztery statuetki podczas tegorocznej gali rozdania nagród Emmy. 

Więcej o: