Jennifer Aniston w końcu przyznała, co łączy ją z Bradem Pittem. Nawiązała do sławnego zdjęcia

Czy można przyjaźnić się z byłym mężem? Jennifer Aniston uważa, że tak i nie ma w tym nic dziwnego. Z Bradem Pittem są "kumplami" i dla żadnej ze stron nie jest to niezręczne.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem w latach 2000-2005. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Gwiazda "Przyjaciół" wyszła później za 49-letniego Justina Theroux, jednak rozwiedli się po dwóch latach. Można powiedzieć, że Jennifer do perfekcji opanowała sztukę przyjaźnienia się z byłymi mężami. Zarówno z jednym, jak i z drugim, łączą ją koleżeńskie relacje.

Meghan Markle podpadła Jennifer AnistonMeghan Markle wbiła szpilkę Jennifer Aniston. Aktorka "Przyjaciół" nie ma do niej zaufania

Zobacz wideo

Jennifer Aniston przyjaźni się z byłym mężem

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozstali się 16 lat temu. W ostatnim wywiadzie dla "People" aktorka przyznała, że łączy ich przyjaźń. Pitt był gościem na jej 50. urodzinach, a w 2020 roku po gali Screen Actors Guild Awards media obiegły ich zdjęcia, na których okazują sobie przyjacielskie gesty.

To było absolutnie zabawne. Brad i ja jesteśmy kumplami, jesteśmy przyjaciółmi. I rozmawiamy i nie ma w tym nic dziwnego. Bardzo dobrze się bawiliśmy i to w słusznej sprawie.

Jennifer i Brad niedawno spotkali się ponownie, aby charytatywnie przeczytać na żywo "Szybkie czasy" w szkole Ridgemont High. Aktorka przyznała, że sytuacja dla żadnej ze stron nie była niezręczna, pomimo że podczas występu grali kochanków.

David Schwimmer i Jennifer Aniston mają romans?"Przyjaciele". Jennifer Aniston wtula się w Davida Schwimmera. Odżyły dawne uczucia?

W rozmowie z "People" Jennifer przyznała, że nie chce kolejny raz wychodzić za mąż. Ma jednak nadzieję, że znajdzie fantastycznego partnera. 

Interesuje mnie znalezienie fantastycznego partnera i po prostu przyjemne życie i wspólna zabawa. To wszystko, na co powinniśmy mieć nadzieję. Nie musi to być wyryte w kamieniu w dokumentach prawnych.

A Wy? Co sądzicie o przyjaźni z byłym mężem?

Więcej o: