Agnieszka Woźniak Starak w zwiewnej sukience przed studiem "DDTVN". Połączyła ją z kowbojskimi kozakami

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny zwróciła uwagę swoją pomysłową stylizacją. Pokazała się w niej przed studiem "Dzień dobry TVN".

Agnieszce Woźniak-Starak nie można odmówić poczucia stylu. Prezenterka od lat śmiało eksperymentuje z modą, tworząc tym samym niebanalne stylizacje, w których pokazuje się przed studiem "Dzień dobry TVN". Tym razem dziennikarka zdecydowała się na oryginalne połączenie części garderoby. Zadała szyku?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję!

Agnieszka Woźniak Starak połączyła zwiewną sukienkę z kowbojskimi kozakami. Efekt?

Gdy pogoda za oknem nieco się pogorszyła, a wraz z nią nadeszło ochłodzenie, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na nieco bardziej jesienną stylizację. Za okrycie wierzchnie posłużył jej długi, czarny płaszcz z guzikami. Spod niego wyłaniała się natomiast zwiewna, letnia sukienka z dekoltem w serek oraz intensywnym kwiatowym wzorem. Górne części garderoby prezenterka połączyła z brązowymi, kowbojskimi kozakami z orientalnym deseniem. Widzieliśmy je już poprzednio, gdy Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na stylizację w stylu boho.

To nietypowe zestawienie bez wątpienia nadało całości oryginalnego charakteru, a dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że pozornie niepasujące do siebie elementy garderoby mogą stworzyć gustowne połączenie przykuwające wzrok przechodniów. 

Oprócz wymienionych już ubrań i butów Agnieszka Woźniak-Starak miała również pod ręką torebkę z orientalnym wzorem, której fragment udało się uchwycić na zdjęciu. Stylizacji dopełniła biżuteria - delikatny naszyjnik oraz zegarek z dużą tarczą. 

Przypomnijmy, że ostatnio dziennikarka zjawiła się w studiu "DDTVN" w białej sukience tie dye, do której założyła sznurowane sandały.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.