Agnieszka Woźniak-Starak w białej sukience tie dye na planie "DDTVN". Największe wrażenie robią buty dziennikarki

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gospodyń niedzielnego wydania popularnego programu śniadaniowego stacji TVN. Na planie pojawiła się w przykuwającej uwagę stylizacji.

Kreacje Agnieszki Woźniak-Starak, w których pojawia się w "Dzień dobry TVN" i przed studiem programu, od dawna przykuwają uwagę. Dziennikarka zręcznie łączy ze sobą różne elementy garderoby, które razem składają się na jej niepowtarzalny styl. Nie inaczej było również przy okazji niedzielnego wydania śniadaniówki.

Agnieszka Woźniak-Starak w białej sukience tie dye i masywnych butach

Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak współprowadziła program ubrana w białą sukienkę przed kolano farbowaną metodą tie dye, na której widoczne były charakterystyczne fioletowe plamy. Kreacja miała długie rękawy i delikatny półgolf. Talię natomiast podkreślały zebrane w węzeł długie pasma materiału.

Jako że tego dnia zdecydowanie dopisywała pogoda, Agnieszka Woźniak-Starak chroniła oczy przeciwsłonecznymi okularami z jasnobrązowymi szkłami i cienkimi, połyskującymi w świetle, oprawkami. Nie zapomniała przy tym o biżuterii i na jej palcu wskazującym dało się zauważyć sporej wielkości pierścionek. Ten pojawiał się już we wcześniejszych stylizacjach gwiazdy TVN.

Jednak największą uwagę przykuły buty dziennikarki, które dodały całości pazura. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała bowiem buty do połowy łydki w stylu sandałów gladiatorek. Miały one zakryte palce, niewielki obcas oraz poziome paski jak u sandałów. Przód natomiast był zabudowany i z widocznym sznurowaniem. Tył z kolei był zasunięty zamkiem błyskawicznym. Zdjęcia, na których widać stylizację gospodyni programu śniadaniowego, znajdzie w naszej galerii.

Nie był to pierwszy raz, kiedy prezenterka przełamała swój outfit mocniejszym elementem. Tak było chociażby wtedy, gdy do czarnej letniej sukienki zdecydowała się dobrać złote sandały i dużą plecioną torebkę z frędzlami. 

Spodobała się wam ostatnia stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak?

Więcej o: