Agnieszka Woźniak-Starak w letniej stylizacji przed studiem "Dzień Dobry TVN". Uwagę zwracają dodatki. Oryginalny wybór

W sobotni poranek prowadzącymi program "Dzień Dobry TVN" były Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Druga z wymienionych dziennikarek zapozowała przed studiem w bardzo klasycznej stylizacji, którą dopełniła wyróżniającymi się dodatkami.

Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do stałego grona prowadzących "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2020 roku. Razem z nią w parze pojawiła się Ewa Drzyzga. Tym sposobem narodził się kolejny w historii popularnego programu kobiecy duet. Na gospodarzy śniadaniówki oraz ich gości codziennie przed studiem czekają fotoreporterzy. Nie inaczej było i tym razem. Oto jak zaprezentowała im się Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak w złotych sandałach opuszcza studio "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak wiele razy zwracała na siebie uwagę wybranymi outfitami. Przez wiele lat dziennikarka wyrobiła charakterystyczny dla siebie styl, w którym widać nonszalancję i zabawę modą. Gwiazda "DDTVN" bardzo często łączy również proste kroje ubrań z wyróżniającymi się dodatkami. Tak było i tym razem, gdy fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia przed studiem.

Ewa Mrozowska - co poprawiała w swojej urodzie?Ewa Mrozowska z "Gogglebox" przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Co robi?

Widać na nich, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na luźną czarną sukienkę w stylu boho o długości za kolano i z rękawem trzy czwarte. Oczy zaś skryła za ciemnymi szkłami okularów przeciwsłonecznych. Jeśli chodzi o biżuterię, u dziennikarki można było dostrzec delikatne kolczyki oraz naszyjnik, który przebijał się spod czarnego pasma materiału owiniętego wokół szyi. Do tego również pierścionek, zegarek oraz koralikowa bransoletka. Dziennikarka stacji TVN nie zapomniała także o ekologicznej, wielorazowej butelce na napoje.

Całą stylizację przełamały pleciona torebka przyozdobiona bardzo długimi frędzlami oraz buty. Dziennikarka, która nie unika chodzenia w obcasach, tym razem postawiła na płaskie sandały. Uwagę zwracał ich złoty kolor oraz masywne obręcze wokół kostek, które można byłoby uznać za grube bransolety. Nie ustępowały im grube "paski" przy palcach.

Doda, Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w komplecie w paski. Taki sam miała Doda, ale go sprzedała

Przypadł wam do gustu ostatni outfit Agnieszki Woźniak-Starak?

Więcej o: