Kukulska obcięła włosy. Nie ma loków i fal, ale jest grzywka. Artystka "czeka" na dyskusję i typuje opinie fanów. Zgadła?

Natalia Kukulska wybrała się do zaprzyjaźnionego stylisty, aby zafundować sobie odrobinę szaleństwa na głowie. Artystka skróciła włosy i zmieniła fryzurę. Po bujnych lokach nie ma już śladu.

Natalia Kukulska zrelacjonowała na Instagramie wizytę u ulubionego fryzjera. Gwiazda rozsiadła się wygodnie w fotelu i przedstawiała internautom kolejne etapy pracy stylisty. Mistrz nożyczek nie bał się ostrego cięcia, czego dowodem były spadające z ramion artystki na podłogę kępki włosów. Później w ruch poszła suszarka, a ręce profesjonalisty wyczarowały córce Anny Jantar zwiewną i lekko uniesioną fryzurkę z grzywką, ale bez charakterystycznych dla niej fal i loków. 

Jak artystka prezentuje się w nowej odsłonie?

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie!

Kukulska przygotowana na "ogólnokrajową dyskusję" po obcięciu włosów

Piosenkarka pochwaliła się w social mediach efektami wizyty u zaufanego stylisty i przy okazji uprzedziła użytkowników Instagrama, którzy zechcieliby skomentować tę metamorfozę. Żartobliwie wymieniła opinie, których spodziewa się od wiernych obserwatorów.

Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy: w długich lepiej, super w krótkich, tylko w kręconych, w prostych najlepiej, cała mama, a mnie się nie podoba, ekstra, zainspirowałaś mnie itd. - napisała pod jednym z opublikowanych zdjęć, do których pozuje z autorem fryzury. 

Natalia Kukulska chwali się efektami wizyty u fryzjeraNatalia Kukulska chwali się efektami wizyty u fryzjera Instagram/ @natalia.kukulska

Niestety to, czy gwiazda trafnie wytypowała argumenty użyte w ewentualnej dyskusji na temat włosów, pozostaje tajemnicą, ponieważ nie udostępniła internautom na swoim profilu przestrzeni do komentowania tej wizerunkowej zmiany. Więcej zdjęć wokalistki w nowej fryzurze znajdziecie w naszej galerii. 

Natalia Kukulska wielokrotnie udowadniała, że ma ogromny dystans do świata show-biznesu, panujących w nim zasad i tym samym do tego, że ciągle poddawana jest ocenie, która często wcale nie bywa pochlebna. Żona Michała Dąbrówki przyzwyczaiła się (szczególnie po występie na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, po którym wielu widzów posądzało ją o przekombinowaną aranżację utworu zmarłego piosenkarza) do skrajnie odmiennych opinii internautów i uodporniła się na hejt. 

Natalia Kukulska na wakacjachKukulska na wakacjach z dziećmi. 16-letnia Anna to prawdziwa piękność

Artystka (możliwe, że nie na długo) odeszła od swojego charakterystycznego image'u, a inne gwiazdy inspirują się właśnie jej dotychczasowym wizerunkiem. Zobaczcie, jak Agnieszka Więdłocha została ucharakteryzowana na potrzeby filmu. Fani twierdzą, że przypomina Kukulską sprzed metamorfozy.

Agnieszka Więdłocha w kręconych włosach na planie filmu 'Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle'Agnieszka Więdłocha na planie nowego filmu. W kręconych włosach wygląda spektakularnie

Więcej o: