Kolejny uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ujawniony! To popularny sportowiec. Nie zgadniecie, ile ma lat

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Kto zaszczyci nas swoim udziałem w tanecznym show? Produkcja ujawniła nazwisko kolejnego celebryty.

Już jesienią na antenie Polsatu będziemy mieli okazję obserwować na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" umiejętności zaproszonych do udziału w show gwiazd. Uczestnikami, których nazwiska do tej pory ujawniono, są: Oliwia Bieniuk, himalaista Denis Urubko, żona Sławomira - Kajra, znana z "Googlebox" Sylwia Bomba, blogerka Kinga Sawczuk, kojarzony z serialu "Gliniarze" aktor Piotr Mróz i lider zespołu Weekend - Radek Liszewski

Kto teraz dołączył do tego zacnego grona? To popularny w sieci sportowiec, który może pochwalić się świetną formą. Motywuje innych do aktywności fizycznej, bo sam przemianę sylwetki rozpoczął dopiero po 60. roku życia. 

Zobacz wideo Kajra w "Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

Wojciech Węcławowicz - nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami"

Na oficjalnym profilu tanecznego show na Instagramie pojawił się post odkrywający wizerunek i nazwisko kolejnej gwiazdy. Przedstawiamy wam Wojciecha Węcławowicza. 

Wojciech Węcławowicz, czyli popularny w sieci @fit_oldboy. Swoją przemianę sylwetki zaczął po sześćdziesiątce, a obecnie formy zazdroszczą mu nawet dwudziestolatkowie. W Internecie motywuje miliony Polaków, by zmienili swoje życie na lepsze - czytamy we wpisie producentów. 
 

Realizatorzy programu twierdzą, że Wojciech jest odpowiednio przygotowany do tak mocnego wysiłku fizycznego, któremu będzie musiał poddać się na próbach. 

O kondycję fizyczną Wojtka na naszym parkiecie jesteśmy spokojni - zapewniają.

Radosław i Dorota Liszewscy"Taniec z Gwiazdami". Lider Weekendu prosił żonę o zgodę na udział

Wojciecha Węcławowicza na Instagramie obserwuje ponad trzydzieści tysięcy użytkowników tej aplikacji. Z "bio" sportowca można wywnioskować, że ma 67 lat, zdobył srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce i podwójne złoto podczas Halowych Mistrzostw Polski i nie zamierza na tym wcale poprzestać. Razem z synem, który również podziela pasję do sportu i ćwiczeń, prowadzi osobne konto w social mediach, a dodatkowo udziela się na platformie YouTube. 

Myślicie, że dobrze poradzi sobie w tanecznej rywalizacji?

Agnieszka Więdłocha w kręconych włosach na planie filmu 'Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle'Agnieszka Więdłocha na planie nowego filmu. W kręconych włosach wygląda spektakularnie

Więcej o: