Liszewski prosił żonę o zgodę na udział w "Tańcu z Gwiazdami": Powiedziałem, że będę miał partnerkę, z którą będę musiał w tańcu mieć bliższy kontakt

Radosław Liszewski jest jednym z uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Lider zespołu Weekend najpierw musiał poprosić żonę o zgodę na udział w tanecznym show.

Radosław Liszewski jest jednym z uczestników nowej, 12. już edycji "Tańca z gwiazdami", która pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Nie od razu przyjął propozycję od producentów show. Gwiazdor disco polo przyznał ostatnio, że decyzja o udziale w programie nie należała do niego. Musiał poprosić o zgodę najbliższą mu osobę - swoją żonę.

Julia WieniawaJulia Wieniawa zadała zagadkę modowo-kinową. Wy też odgadliście, jaki to film?

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

"Taniec z gwiazdami". Radosław Liszewski z Weekendu prosił o zgodę na udział w show

Kluczowa w podjęciu decyzji o udziale piosenkarza w programie okazała się konsultacja z żoną. Obawiał się bowiem zazdrości. Wielogodzinne treningi i bliskość tanecznej partnerki mogą budzić wątpliwości. Okazało się jednak, że małżonka wokalisty dobrze odebrała propozycję od Polsatu i jest wyrozumiała. Pozwoliła mężowi wystąpić.

Powiedziałem jej, że będę miał partnerkę, z którą będę zmuszony przez jakiś czas długo przebywać i z którą będę musiał w tańcu mieć bliższy kontakt. Na szczęście żona jest całkowicie wyrozumiała. Dorotka podchodzi do tego czysto zawodowo i dała mi zielone światło i pozwoliła występować. Jestem szczęściarzem, Dorotka to prawdziwy skarb. Trzyma za mnie kciuki i wie, że nie ma być o co zazdrosna. Do swoich treningów i występów będę podchodził profesjonalnie - zapewnił w rozmowie z "Faktem".

Mata z 'Kiss cam (podryw roku)' z rekordemMata odniósł gigantyczny sukces. Trafił na listę Billboard jako pierwszy Polak

Radosław i Dorota Liszewscy mogą pochwalić się imponującym stażem. Są małżeństwem od 25 lat. Wychowują razem dwóch synów - Jakuba i Norberta. Małżonkowie są w tym samym wieku i pochodzą z tej samej miejscowości - Sejny. Poznali się na dyskotece w Augustowie, przetańczyli ze sobą całą noc i jak przyznali kilka lat temu, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Radosław Liszewski zadebiutuje w "Tańcu z Gwiazdami" we wrześniu.

Więcej o: