Maciej Zakościelny wypoczywa z rodziną nad morzem. Jego najnowsze zdjęcie zaniepokoiło fanów. "To bardzo niebezpieczne"

Maciej Zakościelny jest ojcem dwóch chłopców, Borysa i Alexa. Aktor wybrał się z rodziną nad morze, skąd opublikował urocze zdjęcia z synami. Zmartwieni internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół i przyznali, że jest to bardzo niebezpieczne.

Maciej Zakościelny stara się chronić swoją prywatność i w mediach społecznościowych raczej skupia się na pokazywaniu, jak od kulis wygląda jego praca. Od czasu do czasu zdarza mu się opublikować rodzinny kadr i zawsze wzbudza on spore zainteresowanie wśród fanów. Tym razem na jego Instagramie pojawiły się rodzinne fotki, z dwójką synów. Internauci nie ukrywali, że martwi ich jedna rzecz, którą można zobaczyć na zdjęciach. 

Zobacz wideo Maciej Zakościelny na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Katarzyna BłażejewskaŻona Macieja Stuhra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Było ciężko

Maciej Zakościelny najnowszym zdjęciem na Instagramie zaniepokoił fanów 

Maciej Zakościelny postanowił wyjechać z rodziną nad Bałtyk. Na jego Instagramie pojawiły się trzy zdjęcia, na których aktor pozuje z synami. W opisie przyznał, że spełnia się w ojcostwie, które mimo trudów, jest jego najważniejszą rolą w życiu. 

Bycie ojcem to ważna dla mnie rola. Najtrudniejsza. Najciekawsza - napisał aktor.

Na opublikowanych zdjęciach widać, że Maciej wspólnie z Borysem i Alexem wchodzą do morza. 

 

W komentarzach zmartwieni internauci radzili aktorowi, by nie zbliżał się z pociechami do falochronów, gdyż może dojść do tragedii. 

Chyba nie idziesz Maćku z dziećmi na falochron, bo to bardzo niebezpieczne.
Nie idę - napisał w odpowiedzi Maciej.

Kolejna z fanek również napisała, że wchodzenie do wody w pobliżu falochronu jest niebezpieczne. Wzdłuż niego robi się głęboki rów, który może sięgać nawet do dwóch metrów. 

Nie wchodzi się do wody w takim miejscu.
Dokładnie to jest ten moment, kiedy mówię to do syna - odpisał aktor.

Steffen MöllerCo słychać u Steffena Möllera? Ma spore problemy rodzinne i finansowe

Aktor podziękował za wszystkie rady od fanów. Widać, że bezpieczeństwo synów jest dla niego najważniejsze i podkreślił, że przestrzegł ich, by się tam nie zbliżali. 

Więcej o: