Maciej Zakościelny na zdjęciu z mamą i rodzeństwem. "Chyba nie macie wątpliwości, który to ja". Fani nie mieli łatwo

Maciej Zakościelny podobnie jak wiele innych gwiazd również pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa na Instagramie.

Z okazji Dnia Dziecka na Instagramie mnóstwo gwiazd opublikowało wspominkowe zdjęcia z dzieciństwa, a także fotki z własnymi pociechami. Maciej Zakościelny pochwalił się fanom rodzinnym zdjęciem sprzed kilkudziesięciu lat. Będziecie w stanie go rozpoznać?

Zobacz wideo Maciej Zakościelny na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Maciej Zakościelny, Paulina WykaUkochana Zakościelnego wrzuciła zdjęcia dzieci. Borys i Alex mają lśniące, długie włosy

Maciej Zakościelny na zdjęciu z dzieciństwa: "Zweryfikowałbym swoje zachowanie"

Maciej Zakościelny należy do tego grona gwiazd, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym publicznie. Owszem, zdarza mu się co jakiś czas opublikować wspólne zdjęcie z żoną i dziećmi, jednak robi to stosunkowo rzadko. Nic więc dziwnego, że każda taka fotka budzi wielkie zainteresowanie wśród jego fanów. Tak było i tym razem, gdy pochwalił się rodzinnym zdjęciem z dzieciństwa. Przy okazji podzielił się swoimi przemyśleniami na temat bycia dzieckiem, a także rodzicem. Jak sam przyznaje, gdyby tylko mógł, zmieniłby nieco swoje zachowanie. 

Gdybym ja wiedział wtedy, co znaczy być rodzicem, to z pewnością zweryfikowałby swoje zachowanie, więc ten dzień dedykuję po części również rodzicom. Cierpliwym, wspierającym, szanującym rodzicom a Wam młodszym kolegom i koleżankom życzę, abyście dorastali w poczuciu szczęścia i swobody w wyrażaniu siebie i własnych emocji. Ps. Chyba nie macie wątpliwości, który to ja - czytamy pod postem.

Udało wam się go rozpoznać? Dajcie znać w komentarzach.

Maciej Zakościelny z Pauliną WykąMaciej Zakościelny ma przystojnego brata. Nadal jest singlem

ZOBACZ TEŻ: Paulina Wyka od lat związana jest z Zakościelnym. Fan: Jak to jest być żoną najprzystojniejszego Polaka? Jej odpowiedź uciszy plotki

Więcej o: