Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża. Mikołaj został porównany do sławnego aktora

Agnieszka Sienkiewicz dba o swoją prywtaność. Teraz zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z mężem.

Agnieszka Sienkiewicz dała się poznać szerszej widowni dzięki roli Dorotki w serialu "Przyjaciółki". Po występie w produkcji została zaproszona do "Tańca z gwiazdami". W tanecznym show zajęła pierwsze miejsce. Prywatnie jest żoną Mikołaja Gauera i mamą dwóch córek - Zofii i Marii.

Katarzyna Cichopek, Agnieszka SienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz pochwaliła się zdjęciem z sypialni. Jest jasno i przytulnie

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer wzięli ślub 27 maja 2017 roku. Para doczekała się dwójki dzieci. Pięcioletniej Zosi i dwuletniej Marii. Aktorka aktywnie działa w social mediach, jednak dba o prywatność swojej rodziny. Na swoim profilu dzieli się kadrami z życia zawodowego, ale też zdjęciami bez retuszu i makijażu. Fani uwielbiają autentyczność Agnieszki.

Agnieszka Sienkiewicz, Monika MrozowskaAgnieszka Sienkiewicz nie pokazuje twarzy dzieci. Koleżanka nie uszanowała jej decyzji

Teraz Sienkiewicz podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z mężem. Zakochani pozują do selfie w promieniach słońca. Uroczo uśmiechają się w stronę obiektywu. Mikołaj ma na sobie białą koszulę i okulary z czarnymi oprawkami. Sylwetki Agnieszki widać tylko kawałek. Dojrzeliśmy czarne ramiączko i złote naszyjniki. Aktorka opatrzyła zdjęcie żartobliwym podpisem.

Mój mąż żartuje, że jak nie wiem, co napisać to piszę "oczami męża". Więc dziś dla odmiany - oczy męża!
 

W komentarzach posypały się komentarze w kierunku pary. Obserwatorki porównały Mikołaja do słynnego aktora.

Pani mąż jest podobny do Piotra Adamczyka. Śliczna z was para.
OMG. Myślałam, że to Piotr Adamczyk. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
Pani Agnieszko, pani mąż jest naprawdę hot!

Mikołaj również prowadzi profil na Instagramie. Okazuje się, że na jego profilu można znaleźć kilka uroczych kadrów nie tylko z udziałem Agnieszki, ale też córek pary. 

Więcej o: