Monika Richardson chwali się na Instagramie kolejnymi ujęciami, na których pozuje ze swoim nowym ukochanym, biznesmenem i milionerem, Konradem Wojterkowskim.
W marcu tego roku do mediów wyciekła informacja, że Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska (dziennikarka niedawno powróciła do swojego wcześniejszego nazwiska - Richardson) rozstali się. Paparazzo przyłapał aktora podczas wyprowadzki, kiedy razem z synem wynosił meble i pamiątki z mieszkania prezenterki. Małżonkowie długo samotni nie pozostali. Zamachowski znalazł wsparcie u Gabrieli Musiały, a dziennikarka zakochała się w Konradzie Wojterkowskim, którego poznała podczas wywiadu, w którym mężczyzna opowiedział o swoich długach. Aktor niespecjalnie afiszuje się ze swoją nową relacją. Richardson wprost przeciwnie.
Dziennikarka stała się jeszcze bardziej aktywna niż dotychczas w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami z ukochanym. Tak było też i tym razem. Richardson udostępniła bowiem fanom fotografię, na której widać, jak spędziła randkę z Wojterkowskim. Okazuje się, że nie brakowało czułych gestów - w tym przypadku romantycznego tańca.
About last night - napisała pod zdjęciem.
Nie zabrakło też licznych hasztagów:
Magiczny wieczór, carpe diem, życie jest tylko chwilą - czytamy.
Fani komentują
Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy zachwycali się kadrem i nie szczędzili komplementów.
Piękna para.
Cudownie razem wyglądacie.
Byli jednak też i tacy, którym fotografia nie przypadła do gustu. Uznali, że chwila na niej uwieczniona jest zbyt intymna, by dzielić się nią z internautami.
Najintymniejsze momenty warto zostawić tylko dla siebie.
Intymne zdjęcie - pisali.
A jakie jest wasze zdanie?
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Bagi w poruszającym wyznaniu o rodzicach. Te słowa chwytają za gardło
Rafał Maserak wypalił o Justynie Steczkowskiej. Tak ocenił jej powrót w "TzG"
Bagi chwali się wygraną "Tańca z gwiazdami". Jest reakcja Kaczorowskiej
Dębska w dopasowanych brązach. Kręglicka w srebrnej mini. Spójrzcie na kreację Hanny Lis
Nazwano ją "grzesznicą polskiego kina". Jedna rola gwiazdy PRL na lata przekreśliła jej karierę
Uczestnik "The Voice of Poland" przemówił dzień po odcinku. Ujawnił prawdę o Margaret i pozostałych trenerach
Zillmann przemówiła po doniesieniach o jej rozstaniu. Wspomniała o Janji Lesar
Decyzje Basi i Gabriela rozwścieczyły widzów "Rolnik szuka żony". "Będzie płacz"
Rogacewicz mówi o hejcie w "TzG". Zapytaliśmy o to Lanberry. Tak zareagowała