David Beckham rozwścieczył żonę? Mówi się, że Victoria czuje się upokorzona. W aferę wplątana Kate Moss

Czy Victoria Beckham ma się o co martwić? Ponoć zachowanie jej męża podczas Euro 2020 bardzo ją zabolało.

Victoria Beckham i David Beckham są małżeństwem od 1999 roku. W świecie sławy, ogromnych pieniędzy i życia na świeczniku nie jest łatwo znaleźć miłość na całe życie. Im jednak się udaje i para wciąż podtrzymuje iskrę w swoim długoletnim związku. Okazuje się, że nawet po tylu latach Victoria jest trochę zazdrosna o ukochanego męża i śmiało to pokazuje. Przekonała się o tym sama Kate Moss.

Zobacz wideo Victoria Beckham miała na swoim ślubie jedną z najdroższych sukien

David Beckham ma przechlapane. Victoria czuje się upokorzona. Wszystko przez czułe uściski ze znaną modelką

Znany na całym świecie piłkarz cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet i raczej nie ma w tym nic zaskakującego - jest przystojnym i wysportowanym mężczyzną, który odniósł ogromny sukces. Wśród tych osób jest sama Kate Moss, która nigdy nie kryła swojej sympatii do Beckhama. Przypomniała o tym ostatnio podczas Euro 2020.

David Beckham przez całe mistrzostwa kibicował angielskiej drużynie z trybun dla VIP-ów. Na jednym ze spotkań pojawiła się supermodelka i usiadła tuż obok niego. Według informatorów "Woman’s Day" Beckham i Moss mieli się czule tulić i dużo rozmawiać. Zagraniczny magazyn donosi również, że ich zachowanie rozwścieczyło Victorię. Ta jest o Kate bardzo zazdrosna. 

W artykule, który czytamy na łamach "Woman’s Day", przytoczono również wypowiedź Moss z 2015 roku. W wywiadzie została zapytana, którą ze Spice Girl chciałaby być. Odpowiedź była szybka i rzeczowa.

Posh, ponieważ wyszła za Davida Beckhama - odpowiedziała.

Nie do końca wiadomo, co się wydarzyło na trybunach stadionu Wembley, ale ktoś zaprzyjaźniony musiał wszystko przekazać Victorii. Myślicie, że słusznie się zdenerwowała? Mamy nadzieję, że Kate Moss skomentuje całą sytuację.