Dagmara Kaźmierska pokazała partnera. Fani jednogłośni. "Klon Jacka", "młodsza wersja"

Dagmara Kaźmierska niedawno wyznała, że jest szczęśliwie zakochana i zaręczona. Podczas transmisji na Tik Toku pokazała swojego wybranka. Internauci od razu zwrócili uwagę na podobieństwo partnera "Królowej życia" do jej przyjaciela Jacka.

Minął miesiąc od wyznania Dagmary Kaźmierskiej na temat nowego związku. Bohaterka hitowego programu TTV "Królowe życia" wyznała, że jest szczęśliwie zakochana i zaręczona. Wszyscy czekali na medialny debiut ukochanego Dagmary, który w końcu nastąpił podczas transmisji z jej butiku.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera. "Wypisz, wymaluj Jacek"

Narzeczony Kaźmierskiej był oszołomiony i zawstydzony nagłym zdemaskowaniem przed widzami kanału Dagmary, jednak "Królowa życia" była nieustępliwa. Pochwaliła się partnerem, a przy okazji podzieliła z odbiorcami zabawną historią.

On dzisiaj mówi: zabiorę cię do pięciogwiazdkowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów.

Uwagę użytkowników Tik Toka zwrócił wygląd chłopaka Kaźmierskiej. Internauci zauważyli, że mężczyzna jest niesamowicie podobny do długoletniego przyjaciela Dagmary, Jacka.

Dagmara Kaźmierska z partneremDagmara Kaźmierska z partnerem TikTok

Dagmara Kaźmierska z partneremDagmara Kaźmierska z partnerem TikTok

Wypisz, wymaluj Jacek.
Ma nawet głos jak Jacek.
Młodsza wersja Jacka - czytamy pod nagraniem.

Dagmara Kaźmierska nie szczędzi narzeczonemu komplementów

Kaźmierska, niesiona na skrzydłach miłości, chętnie dzieli się w wywiadach opowieściami o swoim nowym wybranku. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" nie mogła nachwalić się narzeczonego.

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził - zdradziła w rozmowie.

Jak podoba wam się narzeczony "Królowej życia"? Również zauważacie podobieństwo do Jacka?

Więcej o: