Były mąż Britney Spears po latach ujawnia prawdę o unieważnieniu ich małżeństwa. Został oszukany

Pierwsze małżeństwo Britney Spears trwało jedynie 55 godzin i zostało zawarte w Las Vegas po imprezie. Jason Alexander po latach opowiedział o przykrych kulisach unieważnienia ich małżeństwa. Został wykorzystany i oszukany.

Życie osobiste Britney Spears było bardzo wyboiste. Zanim piosenkarka wyszła za mąż za Kevina Federline'a, z którym doczekała się dwóch synów, wzięła szybki ślub w Las Vegas z kolegą z dzieciństwa. Małżeństwo zostało zawarte po zakrapianej imprezie w Las Vegas i zostało unieważnione zaledwie po 55 godzinach. Po latach Jason Alexander opowiedział, jak został nakłoniony do podpisania odpowiednich dokumentów.

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Były mąż Britney Spears po latach ujawnia prawdę o unieważnieniu ich małżeństwa

O pierwszym mężu Britney Spears zrobiło się głośno na początku tego roku, gdy wyszło na jaw, że jest zwolennikiem Trumpa, który brał udział w nielegalnych protestach pod Białym Domem w styczniu 2021 roku. Niedawno ponownie zaczął wypowiadać się publicznie, z tym że na temat kurateli piosenkarki. Uważa, że ta powinna być zniesiona. Co więcej, podczas podcastu Toxic: The Britney Spears Story opowiedział również o kulisach unieważnienia małżeństwa z gwiazdą. Ekipa Britney obiecała mu, że będą mogli kontynuować znajomość.

Powiedzieli mi, że jeśli podpiszę umowy - unieważnienie to pozwolą mi i Britney kontynuować nasz związek, a jeśli będziemy czuli to samo w ciągu sześciu miesięcy, zgodziliby się na właściwe małżeństwo. Nie miałem powodu, by sądzić, że jest inaczej. Przez pewien czas pozwolili Britney i mnie nadal mieć kontakt telefoniczny - wspomina Jason.

Brtiney Spears, Jason Allen AlexanderByły mąż Britney Spears przerywa milczenie. Wzięli ślub pod wpływem narkotyków

Para utrzymywała kontakt telefoniczny, więc wszystko wskazywało na to, że faktycznie ich związek będzie miał jeszcze szanse na przetrwanie.

Rozmawialiśmy codziennie i nadal wierzyłem w historię, którą mi opowiadano, że pozwolą nam dalej rozmawiać. Gdybyśmy nadal czuli to samo, zostalibyśmy małżeństwem - dodał.

Niestety po miesiącu kontakt nagle się urwał. Od tamtej pory Jason nie mógł już utrzymywać kontaktu z piosenkarką.

Dosłownie dzień po 30 dniach, pamiętam, że próbowałem zadzwonić pod numer, który miałem do Britney i to było tak: "Pip, pip, pip". Numer został odłączony - podsumował.

Britney Spears obecnie walczy w sądzie o zniesienie kurateli, której jest poddana od 13 lat. Piosenkarka chce oskarżyć również ojca, który w ciągu tego czasu dopuścił się wielu nadużyć. Jak na razie sąd zezwolił piosenkarce, aby sama zadecydowała w sprawie adwokata. Kolejna rozprawa jest wyznaczona na wrzesień.

Britney SpearsBritney Spears ostro zwróciła się do najbliższych. "Jak śmiecie mówić, że wam zależy!"

ZOBACZ TEŻ: Madonna grzmi w sprawie zniewolenia Britney Spears i zapowiada: Przyjdziemy, by wyciągnąć cię z więzienia!

Więcej o: