Madonna grzmi w sprawie zniewolenia Britney Spears i zapowiada: Przyjdziemy, by wyciągnąć cię z więzienia!

Madonna nie mogła dłużej milczeć. Publicznie zabrała głos na temat dramatycznej sytuacji Britney Spears. Wcześniej 39-letnią koleżankę wsparły między innymi: Cher, Miley Cyrus oraz Justin Timberlake.

Britney Spears od wielu już lat nie może decydować o swoim życiu, a ostatnio okazało się nawet, że dostała zakaz i nie może zajść z partnerem w ciążę, której bardzo pragnie. Zeznania artystki na razie nic nie wskórały, bo jej kuratela nadal nie została zniesiona, a bezwzględny Jamie Spears nadal ma kontrolę nad jej życiem. Fani na całym świecie organizują protesty w ramach wsparcia, teraz głos zabrała oburzona Madonna.

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Madonna grzmi ws. zniewolenia Britney Spears: Naruszenie praw człowieka!

Madonna opublikowała na InstaStories zdjęcie w koszulce z wizerunkiem młodszej koleżanki z branży. Opatrzyła je apelem oraz zapowiedzią, że "przyjdzie i wyciągnie Britney z więzienia".

Oddajcie tej kobiecie jej życie. Niewolnictwo zostało zniesione tak dawno temu! Śmierć chciwemu patriarchatowi, który robi to kobietom od wieków. To pogwałcenie praw człowieka! Britney, przyjedziemy, by wyciągnąć cię z więzienia!

Madonna wspiera Britney SpearsMadonna wspiera Britney Spears screen IG

Oświadczenie Madonny nie powinno dziwić, w końcu zna Britney prywatnie i nie raz występowała z nią na scenie. Jeden z występów pań przeszedł przecież do historii, kiedy w 2003 roku podczas MTV Awards pocałowały się na scenie.

 

Britney Spears po latach zeznawała w sądzie

Skłamałam całemu światu, że jest w porządku i jestem szczęśliwa. Nie jestem szczęśliwa, nie mogę spać, mam depresję, płaczę każdego dnia. Jestem w szoku. Jestem straumatyzowana i wściekła. Nie chciałam wcześniej mówić o tym publicznie, bo myślałam, że ludzie będą się ze mnie śmiać i twierdzić, że kłamię, bo przecież jestem Britney, która ma wszystko - mówiła pod koniec czerwca w sądzie.

Światowej sławy gwiazda wprost powiedziała ponadto, że czuje się niewolnicą. Jamie Spears wyraził ubolewanie, kiedy usłyszał jej zeznania, jednak nie ma zamiaru cofnąć się przed niczym i nadal chce kontrolować życie córki. #FREEBRITNEY

Więcej o:
Copyright © Agora SA