Olga Frycz pokazała zdjęcie z bratem. Fani widzą w nim odbicie znanego ojca. "Jak dwie krople wody"

Olga Frycz postanowiła nagrać audiobooka. Przy okazji pokazała brata Wojtka, który jest kompozytorem i pomaga jej w pracy nad nowym projektem. Fani widzą w nim spore podobieństwo do ojca, Jana Frycza.

Olga Frycz niedawno zaskoczyła fanów, ogłaszając, że po raz drugi zostanie mamą. Choć od dłuższego czasu aktorka skupia się właśnie na macierzyństwie i działalności w mediach społecznościowych, to nie rezygnuje z wyzwań. Nowy projekt realizuje razem z bratem, w którym internauci widzą odbicie Jana Frycza. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Olga Frycz pokazała zdjęcie z bratem

Olgi Frycz nie trzeba nikomu przedstawiać. Córka znanego aktora Jana Frycza była trzykrotnie nominowana do Orłów i wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, m.in. filmach "Wszystko, co kocham" i "Weiser". Mniej znany szerszej publiczności jest natomiast jej brat, Wojciech Frycz. Przy okazji ogłoszenia pracy nad audiobookiem aktorka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem.

Razem z moim bratem pracujemy nad pierwszym audiobookiem, którego będzie można posłuchać na stronie @blueness_eu (strona www oraz sklep jeszcze w budowie). Wojtek z wykształcenia jest kompozytorem. Pisze muzykę do filmów, reklam oraz spektakli teatralnych. Jestem totalnie szczęśliwa, że znalazł czas, żeby mi pomóc - napisała Olga Frycz.
 

Wojciech i Jan  Frycz - jak dwie krople wody?

Wojciech Frycz ma na swoim koncie wiele projektów. Stworzył oryginalną ścieżkę dźwiękową do filmów i seriali, m.in. "Łącznicy z Grodziska" z 2017 roku czy filmu dokumentalnego "Call me Tony" oraz muzykę do filmów promocyjnych i reklam.

Zdjęcie aktorki przypadło do gustu jej fanom, których na Instagramie ma już ponad 300 tysięcy. Pod postem posypały się pozytywne komentarze i porównania Wojciecha do sławnego ojca.

Jakbym widziała pana Jana we własnej skórze.
Ale podobny do ojca. Jak dwie krople wody.
Trzymam kciuki za Fryczów - piszą fani.

Kilka lat temu Olga Frycz pokazała ich wspólną fotografię w towarzystwie Jana Frycza. Widzicie podobieństwo?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.