Olga Frycz jest w ciąży! Dodała zdjęcie z brzuchem. "Samodzielnego macierzyństwa się nie obawiam"

Olga Frycz jest w ciąży! Aktorka w czwartek rano wrzuciła do sieci zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Przyznała też, jak zamierza nazwać dziecko.

Olga Frycz jest w ciąży! Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie z córką, Helenką i napisała, że dziewczynka będzie miała siostrę. Wspomniała jednocześnie, że zamierza wychować dziecko sama, bez udziału ojca. 

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała mieszkanie Zofii Zborowskiej

Olga FryczOlga Frycz spędziła Dzień Dziecka z ojcem swojej córki. "Rodzice muszą się dogadywać"

Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Nie zdradziła jednocześnie, który to miesiąc. Wiadomo jednak na pewno, że to dziewczynka, bo napisała, że starsza córka "będzie miała siostrę". Na zdjęciu widać, jak patrzy sobie z Helenką w oczy, a pod sukienką rysuje się sporych rozmiarów brzuszek.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze - czytamy w poście.

Zobacz też: Bohosiewicz, Rubik i Frycz łapią Zborowską za brzuch. Maja użyła w opisie dwuznacznej emotki. Zdradziła płeć dziecka?

W dalszej części Frycz zaznaczyła, że ojciec dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.
 

Aktorka poinformowała już bliskich o swojej decyzji, że chce wychować dziecko sama. Cieszy się, że może liczyć na wsparcie z ich strony. 

Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie, jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać.

Na końcu wspomniała, jak zamierza nazwać córkę.

Czekamy na ciebie, Zosiu - kończy Frycz.

Olga Frycz odpowiada na pytania fanów na Instagramie.Olga Frycz wyznała fanom, że od dawna jest sama. "A dajcie spokój"

Gratulujemy jej!

Więcej o: