Autorka serii książek "Bridgertonowie" jest w żałobie. Julia Quinn w jednej chwili straciła ukochanego ojca oraz siostrę

Julia Quinn, autorka uwielbianej na całym świecie serii książek "Bridgertonowie", opłakuje śmierć ojca i siostry. Jej bliscy stracili życie w tragicznym wypadku.

Serial na platformie Netflix "Bridgertonowie" bije rekordy popularności. Jego wielką fanką jest sama Kim Kardashian. Historia jest nakręcona na podstawie serii książek, której autorką jest Julia Quinn. Pisarka zmierzyła się z niewyobrażalną tragedią. W wyniku wypadku samochodowego straciła ojca i siostrę. 

Zobacz wideo "Bridgertonowie" [Zapowiedź 2. sezonu]

Autorka serii książek "Bridgertonowie" w żałobie. Julia Quinn straciła ojca i siostrę 

Julia Quinn opublikowała oświadczenie na Facebooku, w którym ogłosiła, że jej bliscy zginęli w wypadku samochodowym 29 czerwca, który spowodowany był przez pijanego kierowcę w stanie Utah. Wypadek miał miejsce w Kaysville około 20:30. Pies jej siostry również nie uszedł z życiem. Julia dodała emocjonalny wpis, w którym nie potrafiła ukryć żalu. Pisarka miała świetną relację zarówno z ojcem, jak i siostrą. Podwójna strata złamała jej serce. Przyznała, że pracowała z siostrą nad powieścią graficzną poświęconą ich ojcu, a teraz nie ma z kim opłakiwać straty rodziny.

Do tragedii doszło po tym, jak na autostradzie obluzował się ładunek jednego z aut. W zator na drodze uderzały kolejne samochody:

Straciłam ojca i siostrę. Firma cateringowa nie zabezpieczyła swojego ładunku, a na autostradę wysypały się płócienne torby. Kierowca pickupa nie myślał o prowadzeniu samochodu, podczas gdy jego poziom alkoholu we krwi był prawie trzykrotnie wyższy od dopuszczalnego. Straciłam ojca i nie mam siostry, z którą mogłabym go opłakiwać.

Sierżant Cameron Roden w rozmowie z lokalną gazetą wyjawił, jaka była przyczyna wypadku. Ojciec Julii prowadził Toyotą Prius, a na miejscu pasażera siedziała siostra pisarki. Oboje zginęli na miejscu. 

Firma cateringowa zgubiła ładunek płóciennych toreb na autostradzie. Dwa samochody zatrzymały się, by pozbierać elementy z drogi. Zielony Ford F-250 wpadł na zatrzymany ruch i zderzył się z czerwoną Toyotą Prius. Prius uderzył następnie w srebrnego Chevy Malibu - powiedział sierżant.

Ariana Elise Cotler, znana również jako Violet Charles, była znaną rysowniczką. Ojciec Julii ukończył Harvard College i Harvard Business School i przez wiele lat pracował dla największych korporacji. Jednak od zawsze był zapalonym pisarzem i pasję tę przekazał córce. 

Sprawca wypadku został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Czeka na wyrok.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.