Pierwsze zdjęcie z planu "Seksu w wielkim mieście". Tak wyglądają główne bohaterki po latach

W sieci pojawiły się właśnie pierwszy kadr z najnowszego sezonu "Seksu w wielkim mieście". Tak zmieniły się postacie grane przez Sarah Jessikę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis.

O tym, że powstaje siódmy sezon kultowego "Seksu w wielkim mieście", wiemy już od jakiegoś czasu, natomiast dopiero kilka tygodni temu ruszyły prace na planie serialu. Teraz w sieci pojawiła się fotografia, która zelektryzowała fanów legendarnej produkcji. Nowe zdjęcie przyjaciółek z Nowego Jorku udostępniła na swoim instagramowym profilu Cynthia Nixon, serialowa Miranda Hobbes. 

 
Zobacz wideo Ogłoszono powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach [Popkultura Extra]

Pierwsze zdjęcie z planu kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Na zdjęciu upublicznionym przez serialową Mirandę, widzimy bohaterki "Seksu w wielkim mieście" podczas pierwszego dnia zdjęciowego. Pomimo upływu kilkunastu lat, przebojowe kobiety nadal wyglądają olśniewająco. Fanów serialu zachwyciła przede wszystkim odświeżona fryzura Cynthii Nixon, która zrezygnowała z rudych włosów na rzecz naturalnej siwizny.

Jak internauci komentowali jeszcze powrót ukochanej produkcji? Niemal jednogłośnie, wszyscy obserwatorzy ubolewali nad brakiem Samanthy w kontynuacji ikonicznego serialu.

 
Nie widzę tego bez Samanthy.
Gdzie jest Samantha?!
Bez PRAWDZIWEJ Samanthy, serial nie może być taki sam - czytamy pod zdjęciem.

"Seks w wielkim mieście". Dlaczego Kim Cattrall nie zagra w kontynuacji?

Serialowa Samantha, czyli Kim Cattrall, nie zagra w tworzonej właśnie siódmej serii "Seksu w wielkim mieście". Aktorka tłumaczy, że przygoda z serialem skończyła się dla niej dawno temu i teraz jest to już zamknięty rozdział.

W kuluarach mówi się jednak o tym, że konflikt pomiędzy Sarah Jessicą Parker i Kim Cattrall nadal nie wygasł. Odtwórczyni roli Samanthy wielokrotnie wspominała, że nie współpracowało jej się z serialową Carrie najlepiej. Pomimo tych nieporozumień, Sarah Jessica Parker jeszcze w 2018 roku wspominała, że nie wyobraża sobie "Seksu w wielkim mieście" bez Samanthy, a po oficjalnym komunikacie o kontynuacji serialu beż udziału Kim, dodała, że "wszyscy za nią tęsknią i ją kochają".

Będziecie oglądać siódmy sezon "Seksu w wielkim mieście", czy również uważacie, że bez Samanthy to nie to samo?

Więcej o: