Selena Gomez w bikini. Jak naprawdę wygląda jej ciało bez Photoshopa? Fani zachwyceni

Selena Gomez zapowiadała, że szykuje dla fanów prawdziwą niespodziankę. Okazało się, że piosenkarka zaprojektowała i zareklamowała nową linię kostiumów kąpielowych. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało bez ingerencji grafików.

Selena Gomez bardzo wcześnie rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem, co odbiło się na jej zdrowiu. Artystka ma za sobą pobyt w klinice uzależnień i załamanie nerwowe. Borykała się również z problemami zdrowotnymi. Od dłuższego czasu Gomez zalicza się do grona gwiazd, które głośno mówią o swoich problemach i nie kryją poglądów w temacie ciałopozytywności. Na Instagramie opublikowała nowe fotki, na których pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska tłumaczy się z wpisu o pięknie

Blanka LipińskaBlanka Lipińska nie chce mieć dzieci i wyjaśnia, dlaczego

Selena Gomez w bikini

Selena Gomez stworzyła kolekcję strojów kąpielowych dla marki La'Mariette. Piosenkarka pokazała, jak wygląda w zaprojektowanym przez siebie, wzorzystym bikini. Można zauważyć, że zdjęcia Gomez nie zostały poddane obróbce graficznej, a artystka z dumą pozuje przed obiektywem. Mimo że nie ma idealnie płaskiego brzucha czy wąskiej talii osy, to wygląda bardzo kobieco i - co najważniejsze - zdrowo. Zdjęcia Seleny momentalnie podbiły sieć i polubiło je ponad sześć milionów fanów. 

Jestem bardzo wdzięczna, że mam okazję świętować starania moich przyjaciół. Moja współpraca z @lamariette ukazuje się dzisiaj! To, co uwielbiam w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciało bezwarunkowo, dodając im wdzięku, na który zasługują. Mam nadzieję, że pokochacie to tak samo jak ja - napisała Gomez.
 

Piotr Kraśko, Marzena RogalskaPiotr Kraśko pierwszy raz skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Gwiazda w przeszłości nie ukrywała, że życie na świeczniku i ciągła presja odbiły się na jej zdrowiu, również psychicznym. W wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest akceptacja siebie i przerwanie niezdrowej pogodni za wyidealizowanymi standardami piękna. Trzeba przyznać, że w nowej kampanii widać jej siłę i pewność siebie. 

Jak wam się podobają zdjęcia Seleny Gomez w bikini? 

Więcej o: