Selena Gomez diametralnie zmieniła wizerunek. W tej fryzurze jest nie do poznania. "Blond królowa wróciła"

Zapomnijcie o klasycznym wizerunku Seleny Gomez! Gwiazda znów jest blondynką, a fani oszaleli na punkcie jej nowej fryzury.

Selena Gomez zadebiutowała na Instagramie w nowej fryzurze. Gwiazda zmieniła się nie do poznania. Tym razem postanowiła przefarbować się na blond. 

Zobacz wideo Popkultura

Roksana Węgiel w 'Dance Dance Dance'"Dance Dance...". Roksana boi się, że odpadnie z programu. Jej choreograf: Robimy krok w tył

Selena Gomez diametralnie zmieniła wizerunek. W tej fryzurze jest nie do poznania

Selena Gomez rzadko serwuje nam tak mocne zmiany wizerunku. Gwiazda, która zabłysnęła w młodzieżowych programach Disney Chanel, z reguły podkreśla swoje naturalne piękno. Tym razem postanowiła zaszaleć i przefarbowała się na blond.

Zobacz też: Hailey Bieber gorzko o porównaniach do Seleny Gomez: Czułam się jakbym była gorsza

Gomez w nowej fryzurze zadebiutowała na instagramowym koncie swojej marki kosmetycznej Rare Beauty. Artystka postawiła na platynowy odcień blondu, w którym jest niemalże nie do poznania. Fani są jednogłośni i przyznają, że w tym odcieniu wokalistka wygląda obłędnie. Zachwyceni nie szczędzili komplementów. 

Blondelena wróciła!
Trzęsę się! Selena jest blondynką.
Piękna. 
Nie poznałam jej. Blond królowa wróciła – piszą internauci.
 

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez przefarbowała włosy i całkowicie zmieniła wizerunek.  Wcześniej zaszalała z kolorem w 2017 roku tuż przed galą American Music Awards. Nowy look zaprezentowała na scenie podczas jedynego w tamtym roku występu na żywo. Za sprawą jej metamorfozy show było dodatkowo szeroko komentowane w mediach.

Aleksandra SzwedSzwed wyleguje się na łóżku i prezentuje ciążowe krągłości. Fan: Nie mogę się napatrzeć

Zmiana fryzury to nie jedyna nowość w wizerunku artystki. Kilka tygodni temu Gomez sprawiła sobie nowy tatuaż. W okolicach obojczyka wytatuowała mały krzyżyk.  

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder w blond włosach. "Jest moc". Fryzjer gwiazd zrobił jej szybką "metamorfozę". W rudym też jej do twarzy!