Natalia Szroeder w blond włosach. "Jest moc". Fryzjer gwiazd zrobił jej szybką "metamorfozę". W rudym też jej do twarzy!

Natalia Szroeder jest wierna swoim krótkim i ciemnym włosom. Tymczasem fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, pokazał na Instagramie, jak mogłaby wyglądać w różnych odcieniach blondu. I nie tylko!

Natalia Szroeder nie należy do gwiazd, które lubią zmieniać swój wygląd. Od lat nosi tę samą fryzurę i  stawia na krótkie oraz ciemne włosy. Łukasz Urbański, który jest fryzjerem gwiazd i chętnie robi również ich internetowe metamorfozy, postanowił sprawdzić, jak artystka mogłaby wyglądać w innych kolorach na głowie i innych długościach włosów.

Zobacz wideo Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na święta

Natalia Szroeder w blond włosach, a może w rudych?

Na profilu Łukasza Urbańskiego pojawiły się przerobione zdjęcia Natalii Szroeder. Fryzjer chętnie robi takie błyskawiczne metamorfozy znanym osobom. Pokazywał już, jak w innych fryzurach mogliby wyglądać politycy, Małgorzata Kożuchowska, Anita Werner czy Ewa Farna. Teraz w programie graficznym przerobił fryzurę Natalii Szroeder i pokazał, jak wyglądałaby w "maślanym blondzie" (podobno najmodniejszym odcieniu w tym sezonie), szarym blondzie, liliowym odcieniu, a także platynowym. Pojawiła się też wersja z rudymi włosami. Przy okazji tradycyjnie pozwolił swoim obserwatorom oddać głos na wybraną fryzurę.

I tak aż 56 proc. obserwatorów Łukasza zagłosowało na maślany blond, za szarym było jedynie 35 proc. W tym wypadku większość uznała, że Natalia lepiej wygląda w ciemnych i krótkich włosach. "Team lilac" to aż 64 proc. internautów, a na platynę zagłosowało 55 proc.

Jest moc - czytamy przy odpowiedzi.

Natalia SzroederNatalia Szroeder Instagram/lukiur

Rude włosy spodobały się tylko 47 proc. internautom, ale naszym zdaniem w takim odcieniu Natalii Szroeder również jest do twarzy. A wam, w której wersji najbardziej się podoba?

Natalia SzroederNatalia Szroeder Instagram/lukiur

Więcej o:
Copyright © Agora SA