Victoria i David Beckham obchodzą 22. rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia i nagrania z ceremonii

David i Victoria Beckham mają powody do dumy. Już ćwierć wieku są razem. Ich ślub przed 22 laty był wielkim wydarzeniem, o czym przypomnieli w jego rocznicę. Fani będą zachwyceni!

David i Victoria Beckhamowie poznali się w 1996 roku i tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu.

Zobacz wideo Beckhamowie świętują chrzest najmłodszych dzieci

DodaDoda miała problem z sukienką przed galą w Monako. Potrzebna była szybka interwencja

Victoria i David Beckham obchodzą 22. rocznicę ślubu

Victoria i David Beckham mają dziś swoje święto. Para obchodzi 22. rocznicę ślubu. Z tej okazji piosenkarka i projektantka zamieściła w sieci filmik pokazujący historię ich miłości. Widać na nim sceny ze ślubu, fragmenty prywatnych filmów z dziećmi i kilka medialnych wystąpień. Najwięcej jest tu jednak uśmiechów, pocałunków i czułych uścisków.

 

Victoria i David Beckham są już ze sobą ćwierć wieku! Kiedy się poznali, on był gwiazdą piłki w Manchesterze United, a Victoria robiła karierę w niezwykle popularnym zespole Spice Girls. David miesiącami marzył o spotkaniu ze słynną Posh, bo taki pseudonim nosiła Victoria. Spotkali się w końcu podczas charytatywnego meczu w Londynie i, jak oboje przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. W styczniu 1998 roku piosenkarka pochwaliła się diamentowym pierścionkiem zaręczynowym, który kosztował krocie, bo 88 tysięcy euro.

Przygotowania do ślubu pary trwały miesiącami. Ślub odbył się 4 lipca 1999 roku w zamku Luttrellstown pod Dublinem. Victoria miała na sobie suknię projektu Very Wang i tiarę wartą 30 tysięcy euro, a piłkarz założył surdut. Na uroczystość zaproszono zaledwie 29 osób, a najważniejszym gościem był czteromiesięczny Brooklyn, pierwszy syn pary.

Ślub Beckhamów kosztował ponad milion funtów, ale był tak wyczekiwanym i głośnym wydarzeniem, że magazyn "OK!" zapłacił aż milion funtów za wyłączność do zdjęć z przyjęcia weselnego.

Z okazji 22.rocznicy ślubu również David Beckham opublikował stare zdjęcie na swoim Instagramie. 

 

książę William, HarryWilliam niepocieszony zachowaniem Harry'ego. Poszło o zegarek po Dianie

David podszedł do kolejnej rocznicy nieco bardziej żartobliwie, o czym świadczy podpis pod zdjęciem, na którym para prezentuje się w dopasowanych, purpurowych strojach.

Dziękuję za podarowanie naszych niesamowitych dzieci, żebyśmy wszyscy zawsze mogli nosić to samo - czytamy pod postem.

W sieci pojawiała się cała masa życzeń do których oczywiście się przyłączamy! 

Więcej o: