Karolina Pisarek na okładce tureckiego "Harper's Bazaar": Przełom i wielki krok w mojej karierze

Karolina Pisarek idzie jak burza i spełnia marzenia. Dołączyła do grona polskich modelek, które pojawiły się na okładkach międzynarodowych magazynów. Karolina zapozowała dla tureckiego "Harper's Bazaar".

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Jako modelka pierwsze kroki stawiała w programie "Top Model", gdzie dotarła aż do finału. Show z pewnością pomogło jej w rozkręceniu kariery. Karolina ma na swoim koncie udział w kampaniach reklamowych, jak i sesjach zdjęciowy, które odbywają się zarówno w kraju, jak i za granicą. Teraz do tej listy może dołączyć pojawienie się na okładce tureckiego" Harper's Bazaar". 

Zobacz wideo Karolina Pisarek zakręciła Kołem Plotka

Anita 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ukrywała zniszczone włosy. Nosiła doczepy

Karolina Pisarek na okładce tureckiego "Harper's Bazaar"

Karolina Pisarek jest jedną z prężniej działających polskich modelek na świecie. Pojawia się na wybiegach, jednak to w fotomodelingu wiedzie prym. Na Instagramie pochwaliła się skrywanym od trzech tygodni sekretem. Karolina zadebiutowała na okładce tureckiego "Harper's Bazaar". Nie ukrywała, że pojawienie się w tak prestiżowym magazynie to dla niej wielki zaszczyt i spełnienie marzeń. 

Na lipcowej okładce widzimy ponętną i świadomą swojego ciała kobietę. Karolina ma delikatnie odchylone usta i w dwuczęściowym, bogato zdobionym komplecie wygląda jak prawdziwa bogini. Modelka pozuje na tle wzgórza i błękitnego nieba. 

Już jest! W końcu mogę się z wami podzielić informacją, że jestem na okładce @harpersbazaarturkiye. Ogromna radość i zaszczyt, że mogłam znaleźć się na okładce topowego, międzynarodowego, modowego magazynu! Przełom i wielki krok w mojej karierze. Wzruszam się na maksa! Dziękuję @avantmanagement za towarzyszenie mi w spełnieniu największych marzeń oraz wspinaniu się na szczyt od samego początku! Kocham was dziewczyny - napisała modelka.
 

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od znajomych z branży i fanów, którzy nie ukrywali, że okładka z Karoliną bardzo im się podoba. 

Świetna okładka - napisała Maffashion. 
Brawo kochana. 
Gratuluję! Idziesz jak burza.
Wyglądasz niebiańsko - czytamy.

Księżna Diana, pomnikKsiężna Diana miała trzecie dziecko? Internauci snują teorie spiskowe

A wam, jak podoba się zdjęcie okładkowe Karoliny Pisarek w magazynie "Harper's Bazaar"?

Więcej o: