Anita Werner na zdjęciu z ukochanym. Nogi do nieba! "Szczęściarz z tego pani partnera"

Anita Werner zrobiła sobie zdjęcie z partnerem, na którym wspólnie pozują w mieszkaniu. Stylizacja w krótkich spodenkach odsłoniła długie nogi dziennikarki.

Anita Werner nie należy do niskich kobiet. Według różnych źródeł mierzy 182 centymetry wzrostu. Dziennikarka może się też pochwalić długimi nogami, które niedawno zaprezentowała na jednym ze zdjęć z partnerem Michałem Kołodziejczykiem.

Anita Werner pokazała nogi na zdjęciu z ukochanym

Ujęcie z Anitą Werner zamieścił na Instagramie jej ukochany. Para zrobiła sobie fotkę przed wyjściem z domu. Dziennikarz sportowy zdradził, że planują wspólny wieczór.

Skłamałabym mówiąc, że bardzo ciężko mi dziś przeżyć bez meczu w telewizji. Miłego wieczoru - napisał w poście Michał Kołodziejczyk.

Anita wybrała na tę randkę letnią, lecz elegancką stylizację. Założyła białą koszulę bez rękawów oraz szorty w odcieniu wojskowej zieleni, a także szare sandały na obcasie. Krótkie spodenki odsłoniły długie i zgrabne nogi dziennikarki. Widać, że dba o formę. Ukochana Michała Kołodziejczyka zachwyciła fanów na jego profilu.

Wow, pani Anito, nogi do samego nieba. Szczęściarz z tego pani partnera.
O Boziu najdroższa, te nogi Anity!
Pani Anito, wygląda pani rewelacyjnie - napisali internauci pod zdjęciem pary.
 

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk nie tylko dzielą  pasję do pracy - oboje są dziennikarzami, ale także wspólnie dbają o formę. Na ich instagramowych kontach często pokazują swoje sportowe osiągnięcia. Często biegają razem, a ich standardowym dystansem jest pokonanie dziesięciu kilometrów. Dlatego dziennikarka wyrzeźbione nogi zawdzięcza nie tylko naturze, ale też regularnym treningom, które wykonuje nawet na wakacjach.

Więcej o: