Dziennikarka TVN na zdjęciu z dziewczyną. Fotografia to piękne zwieńczenie Miesiąca Dumy

Dziennikarka TVN, Marta Warchoł, podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym całuje się z ukochaną. Fotografia to piękne zwieńczenie Miesiąca Dumy, jakim był czerwiec.

Marta Warchoł od blisko ośmiu lat pracuje w stacji TVN. Na początku pełniła funkcję asystentki reportera "Faktów", a w kolejnych latach nabrała doświadczenia, które pozwoliło jej wykonywać samodzielną pracę. Dziennikarka od 2019 roku jest reporterką telewizyjną TVN24. Zazwyczaj pracuje w terenie - często możemy ją zobaczyć jak relacjonuje różnego rodzaju wydarzenia z kraju. Warchoł w ostatnim czasie podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym całuje się ze swoją dziewczyną.

Zobacz wideo Maffashion skrytykowała stylizacje w Dzień Dobry TVN. Teraz stylistka jej odpowiada - ze łzami w oczach

Pomnik Diany. Książę Harry, książę WilliamEkspertka analizuje mowę ciała Harry'ego i Williama na odsłonięciu pomnika Diany

Marta Warchoł na zdjęciu z partnerką

Na Instagramie Warchoł pojawiła się fotografia, na której widać Martę w romantycznym objęciu partnerką, a także koleżanką z pracy - Iwoną Widomską. W opisie do zdjęcia czytamy, że reporterka zdecydowała się opublikować zdjęcie z okazji urodzin:

Pride month for sure, but it’s my birthday (Miesiąc dumy na pewno, ale dziś są moje urodziny - tłum. red.)

Miesiąc Dumy ma swoje źródło w Stonewall, kiedy 28 czerwca w 1969 roku osoby LGBT po raz pierwszy zawalczyły o swoje prawa. Protesty w USA do dzisiaj są symbolem walki o wolność, równość i prawa LGBT.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy gratulowali dziennikarce odwagi.

Gratulacje! Pięknie razem wyglądacie.
No i git. Szczęścia w życiu życzę.
Wszystkiego najlepszego i wiecznej miłości. Chyba te urodziny zapamiętasz na długo.
 

Kim jest partnerka Marty Warchoł?

Wybranką Warchoł jest Iwona Widowska, która pełniąc rolę producentki również pracuje przy "Faktach" TVN. To nie pierwszy raz, kiedy panie dzielą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Na jej profilu możemy oglądać kadry ze wspólnego wypadu w Góry Świętokrzyskie lub do Grecji. Na żadnej z fotografii nie oszczędzają sobie wzajemnych czułości.

Karol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol zdradził, czy ma żal do ekspertów programu

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!

Więcej o: