Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak urządziła w sypialni kącik dla Henia. Nie brakuje stylowego łóżeczka i uroczych dodatków

Rodzina Barbary Kurdej-Szatan w zeszłym roku powięszyła się, a aktorka urodziła syna, Henia. Na Instagramie pokazała, jak urządziła kącik dla swojej pociechy. Henio ma stylowe łóżko i sporo zabawek.

Barbara Kurdej-Szatan spełnia się jako mama dwójki dzieci i regularnie pokazuje swoje pociechy na Instagramie. Aktorka na najnowszym zdjęciu uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej sypialnia i stworzony specjalnie dla Henia kącik. Basia jeszcze nie chce rozstawać się z synem, dlatego obok swojego łóżka ustawiła łóżeczko dla syna. Zadbała również o urocze dekoracje. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Księżna Diana, Rank-BroadleyRzeźbiarza od posągu Diany znają wszyscy Brytyjczycy, ale nawet o tym nie wiedzą

Barbara Kurdej-Szatan pokazała uroczy kącik Henia 

Barbara Kurdej-Szatan chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Przy okazji na zdjęciach prezentuje, jak wygląda jej mieszkanie. Na najnowszej fotce możemy zauważyć, jak wygląda sypialnia Kurdej-Szatan. Basia zdecydowała się na stonowane kolory, a pokój pomalowano na jasny odcień. Dominuje szarość, biel i czerń. Aktorka poszalała jednak z wzorami. Postawiła na dekoracyjny zagłówek i pasującą do wnętrza, wzorzystą pościel.

Największą uwagę przyciąga jednak kącik Henia. Obok łóżka Basi i jej męża, znajduje się łóżko chłopca, za które trzeba zapłacić 1600 złotych. Ustawiono je przy oknie, które zdobią ciemne zasłony. Dzięki tak małej odległości pomiędzy łóżkami, aktorka nawet w nocy jest blisko synka. Henio nie może narzekać również na brak zabawek. Nad łóżkiem wisi dekoracja z gwiazdkami. W łóżeczku ma również misia, który jest interaktywną zabawką. Na ścianie znajdują się półki wypełnione pluszakami. 

 

Fani w komentarzach nie szczędzili miłych słów w stronę Henia.

Ślicznie wyglądacie.
I to właśnie jest szczęście.
Chłopczyk cudny - czytamy.

Bibi i Simon z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise 3". Bibi zabrała głos po rozstaniu z Simonem. "Bardzo mi przykro"

Basia już jakiś czas temu pokazywała pokój córki, który urządziła w bladoróżowych barwach. Wygląda na to, że Henio będzie musiał jeszcze poczekać, aż dostanie swoje cztery kąty. 

Jak wam się podoba? 

Więcej o: