Małgorzata Rozenek była pod wrażeniem szwedzkiego bramkarza. Zwróciła uwagę na jego jedną cechę. "To jest kosmos"

Małgorzata Rozenek relacjonowała na żywo mecz Polska-Szwecja podczas Euro 2020. Perfekcyjna bardzo emocjonowała się tym, co dzieje się na murawie. Gdy zobaczyła szwedzkiego bramkarza, nie ukrywała, że jest pod wrażeniem.

Polska reprezentacja oraz miliony kibiców pożegnali się z marzeniami o zakwalifikowaniu się do 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni przegrali ze Szwedami 2:3. Małgorzata Rozenek na InstaStory zdała całą relację z meczu Polska-Szwecja. Celebrytka nie ukrywała, że jest bardzo przejęta. Gdy zobaczyła szwedzkiego bramkarza, nie mogła wyjść z osłupienia. 

Zobacz wideo "Sousa chciał błysnąć. Polska zagrała tylko 50 minut"

Matylda DamięckaMatylda Damięcka ostro o przegranej Polaków ze Szwedami. Wystarczyło kilka słów

Euro 2020. Małgorzata Rozenek pod wrażeniem szwedzkiego bramkarza 

Mecz ze Szwedami nie zaczął się dla nas dobrze. Już w drugiej minucie spotkania przeciwnicy zdobyli gola. Miliony kibiców przed telewizorami oglądało poczynania polskiej reprezentacji z wypiekami na twarzy. Małgorzata Rozenek nie ukrywała niezadowolenia ze zdobytej tak szybko bramki - przyznała, że nie zdążyła przełączyć na mecz, gdyż oglądała występ Radosława Majdana w TVN24. W dalszej części piłkarskiej rywalizacji zwróciła uwagę na szwedzkiego bramkarza - Robina Olsena. Oszołomiona jego posturą dopytywała, jakie szanse mają biało-czerwoni na strzelenie gola, gdy bramkę przeciwników kryje tak dobrze zbudowany sportowiec. 

To jest kosmos, jakiego oni mają bramkarza. Ten chłop jest tak wielki, a z tymi rękoma jest wyższy niż bramka. Jakie my mamy szanse - pytała Perfekcyjna. 

Małgorzata do końca meczu dopingowała Polaków. Widać, że Radosław Majdan przekazał żonie sporo wiedzy na temat piłki nożnej. Perfekcyjna świetnie orientowała się w tym, co dzieje się na murawie. Dostrzegła ustawienie defensywy Szwedów i niczym ekspertka komentowała poczynania piłkarzy. 

Wszystko można o tym meczu powiedzieć, ale na pewno nie, że emocje są jak na grzybach - dodała. 

Niemieccy piłkarze wspierają LGBTNiemieccy piłkarze wsparli LGBT+. Wysłali Węgrów do domu i pokazali, co myślą o ich prawie

Podczas meczu ze Szwecją, który odbył się w Dzień Ojca, syn Małgorzaty i Radosława po raz pierwszy zaczął samodzielnie chodzić. Rozenek przyznała, że Henio sprawił tacie najlepszy prezent z okazji jego święta. 

Robin Olsen - wiek, wzrost, żona 

Robin Olsen ma 31 lat i mierzy 198 centymetrów wzrostu. Jest szwedzkim piłkarzem, grającym na pozycji bramkarza. Olsen zadebiutował w reprezentacji Szwecji sześć lat temu. Znalazł się w kadrze narodowej na Mistrzostwach Europy w 2016 i dwa lata później na Mistrzostwach Świata. Ma żonę i dwójkę dzieci

Widzicie Małgosię w roli komentatorki sportowej? Trzeba przyznać, że dała czadu, komentując mecz Polski ze Szwecją. 

Więcej o: