Trwa mecz, a tu nagle... Henio zaczął chodzić! Fani żartują: Chyba się wkurzył i wychodzi

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana postawił swoje pierwsze kroki. Stało się to podczas meczu Polska-Szwecja. Dumna mama opublikowała nagranie na InstaStories.

Małgorzata Rozenek chętnie mówi o swojej rodzinie w mediach i dzieli się w sieci relacjami z ich codziennego życia. Rok temu na świat przyszedł najmłodszy syn gwiazdy i Radosława Majdana, Henryk Majdan. Dumni rodzice często pokazują fotografie chłopca z wakacji i ze wspólnych spacerów. Henio jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Niedawno świętował pierwsze urodziny, a teraz postawił pierwsze kroki.

Zobacz wideo Sześciomiesięczny Henryk Majdan "rozmawia" z tatą

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zdradziła drugie imię Henryka. Przy okazji podsumowała rok na Instagramie. "Dzidziuś zgarnął wszystko"

Małgorzata Rozenek pokazuje pierwsze kroki Henia

Małgorzata Rozenek oglądała z synami w środę mecz Polska-Szwecja. Prezenterka relacjonowała na swoim Instagramie sytuację na murawie oraz emocje, które towarzyszyły jej i synom podczas kibicowania. W pewnym momencie doszło do niespodziewanej sytuacji. Henio postawił pierwsze samodzielne kroki!

Rozradowana Małgorzata Rozenek stwierdziła, że Henio w ten sposób postanowił pocieszyć rodziców po tym, jak Polacy odpadli z rozgrywek Euro 2020.

Szlag człowieka trafi totalny. Już nawet Henio mówi: No dobra pocieszę rodziców i zacznę chodzić, bo Polska chyba odpadnie z tego Euro. Pomyliłem się z tymi kaczuszkami - zrelacjonowała postępy syna.

Henio typował przed meczem jego wynik. Radosław Majdan dał mu do wyboru dwie gumowe kaczuszki: żółtą i czerwoną. Maluch wybrał tę w kolorach naszej reprezentacji, więc teraz Małgorzata tłumaczyła jego pomyłkę.

A może jednak maluch nie mógł znieść emocji towarzyszących kibicowaniu i postanowił wyjść z salonu? Prezenterka oczywiście opublikowała krótki filmik, na którym widać, Henia stawiającego pierwsze kroki. Dumna mama opatrzyła relację informacją, że była przy tym wielkim dla jej rodziny wydarzeniu. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek komentuje mecz Polska-Szwecja

Zdarzenie miało miejsce akurat w Dzień Ojca, więc nie wykluczone, że maluch jednak postanowił zrobić tym niespodziankę swojemu ojcu Radosławowi Majdanowi.

Więcej o: