Magda Femme rzadko pokazuje córkę. Tym razem zrobiła wyjątek i zabrała ją do "DDTVN". Nel ma już 13 lat i idzie w ślady mamy

Magda Femme wystąpiła w "Dzień dobry TVN", przedstawiając światu swoją córkę Nel. 13-latka stawia pierwsze kroki w wokalnej karierze.

Magda Femme od dawna nie pokazywała się publicznie. Tym razem jednak wystąpiła w "Dzień dobry TVN", w towarzystwie swojej córki Nel. Dziewczyna ma już 13 lat i chciałaby iść w ślady mamy. Nagrywa już pierwsze piosenki. Czy zostanie nastoletnią gwiazdą?

Matylda DamięckaMatylda Damięcka opublikowała grafiki z okazji Parady Równości

Zobacz wideo Michał Wiśniewski zabronił swojej pierwszej żonie mówić o tym, że są małżeństwem. Uważał, że to zniechęci fanki

Magda Femme pokazała córkę. Nel idzie w ślady mamy

Magda Femme po latach nieobecności w show-biznesie opowiedziała, czym się aktualnie zajmuje. Oprócz pracy w studiu ze swoim narzeczonym, Michałem Zawidzkim, realizuje się jako nauczycielka śpiewu dla dzieci. Na razie uczy pociechy znajomych oraz własną córkę. Nel ma duże chęci, by zostać wokalistką, jednak mama okazała się bardzo surowym mentorem.

Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy i to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam (...), to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co ciężko mi nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam. (...) Aż Michał mnie wyrzucał ze studia: "Wyjdź, jesteś katem". No i ja musiałam wychodzić, bo ona przy mnie czuła się zestresowana jak nigdy - powiedziała Magda Femme w "Dzień Dobry TVN".

Robert i Anna Lewandowscy z córkamiKlara już kibicuje Robertowi Lewandowskiemu. Trenerka pokazała, jak córka wspiera ojca

Mimo strofowania przez mamę Nel jest zdecydowana, że chce spróbować kariery muzycznej. Nagrała już jedną piosenkę pt. "Poplątane myśli" i teledysk.

Chyba już dawno temu wiedziałam, że ona będzie chciała spróbować. Co z tego będzie, zobaczymy - dodała Magda Femme o córce.

Nel stawia też pierwsze kroki w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu założyła konto na Instagramie, na którym pochwaliła się wizytą w telewizji. Pod studiem "Dzień Dobry TVN" czekali fotoreporterzy, którzy zrobili mamie i córce kilka zdjęć - do zobaczenia w galerii na górze strony.

Więcej o: