Książę William ma poważne problemy ze zdrowiem? Media donoszą, że szuka pomocy u najlepszych specjalistów

Książę William ma problemy ze zdrowiem. "National Enquirer", powołując się na pracownika pałacu królewskiego, twierdzi, że wnuk królowej Elżbiety szuka pomocy u lekarzy, gdyż ma poważne problemy ze wzrokiem.

Książę William rozpaczliwie szuka pomocy u najlepszych lekarzy - tak twierdzi pracownik pałacu królewskiego, na którego powołuje się "National Enquirer", pisząc o złym stanie zdrowia Williama.

Książę William, książę HarryPonury książę William widziany po nowym wywiadzie księcia Harry'ego. Eksperci ostrzegają

Książę William traci wzrok?

Książę William miał publicznie przyznać, że zawodzi go wzrok. Według tygodnika za kłopoty ze zdrowiem odpowiedzialny jest prawdopodobnie stres. Po rezygnacji księcia Harry'ego z pełnienia obowiązków królewskich, jego zadania przejął brat William. Na niego również spadły niektóre z obowiązków królowej Elżbiety II. Zdaniem mediów nadmiar obowiązków i stres z tym związany mogą wpływać na stan zdrowia księcia.

Nie jest tajemnicą, że William i jego żona Kate są wściekli na Sussexów za samolubne odejście. Chociaż Kate jak zwykle dzielnie reprezentuje monarchię w miejscach publicznych, obawiamy się, że jej prywatny świat się rozpada. Walka Williama ze ślepotą musi być druzgocąca i bolesna – mówi informator tygodnika.

Media podejrzewają, że doniesienia "National Enquirer" nie są do końca zgodne z prawdą, a cała historia została skonstruowana na podstawie wywiadu Williama, w którym przyznał, że kiedyś zmagał się z lękiem przed wystąpieniami publicznymi. Aby poradzić sobie z tym problemem, książę specjalnie nie zakładał soczewek kontaktowych, by nie widzieć twarzy słuchaczy. 

Kiedy wygłaszałem przemówienia, nie widziałem niczyjej twarzy… właściwie to naprawdę pomogło mi z lękiem - przyznał książę William.

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubuKate i William uczcili dziesiątą rocznicę ślubu. Opublikowali niecodzienne zdjęcia

Choć stres może mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie, to miejmy nadzieję, że doniesienia tabloidu się nie potwierdzą.

Więcej o: