PIERWSZE zdjęcia pocałunku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Nie wytrzymali na urodzinach siostry artystki

Wciąż plotkuje się o powrocie Jennifer Lopez do Bena Afflecka. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy faktycznie są razem, to najnowsze zdjęcie je rozwieje.

Kilka miesięcy temu media obiegła wieść o rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodriqueza, z którym piosenkarka była związana przez kilka lat. Głosy o tym, że nie są już razem, pojawiały się wielokrotnie, aż w końcu para wydała oficjalne oświadczenie. Niedługo później okazało się, że J.Lo nie rozpacza po rozstaniu, bo ponownie odnalazła szczęście u boku byłego partnera, Bena Afflecka. Wygląda na to, że już się nie kryją ze swoją miłością. Piękna para!

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami

Jennifer Lopez i Ben Affleck zapomnieli o bożym świecie i... pocałunek trwał i trwał. Bennifer powraca

Jennifer Lopez i Ben Affleck 17 lat temu tworzyli jedną z bardziej gorących par w show-biznesie. Ale i tak wielka miłość kiedyś się skończyła. Po latach możemy się jednak przekonać, że powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" ma wiele wspólnego z prawdą. Przynajmniej w przypadku Lopez i Afflecka.

Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w restauracjiJennifer Lopez i Ben Affleck całują się w restauracji EastNews

Odkąd pojawiły się pogłoski o zejściu się piosenkarki i aktora, media i paparazzi nie dają im spokoju. W sieci nie brakuje zdjęć, które mają potwierdzić, że faktycznie Jennifer i Ben znów są razem. Aż nagle pojawiły się fotki, po których już nikt nie musi zastanawiać się, jaka jest prawda! Para została przyłapana w restauracji, w której nie szczędziła sobie czułych gestów i namiętnych pocałunków. Wszystko wydarzyło się na imprezie urodzinowej siostry piosenkarki.

Wieść o powrocie do siebie Jennifer Lopez i Bena Afflecka rozgrzała wiele osób, które nie kryją swojej ekscytacji i dopingują piosenkarce i aktorowi. Wy też szalejecie na punkcie tej dwójki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.