Córka Jennifer Lopez staje się zbuntowaną nastolatką. Ale fryzura! Obcięła długie włosy, przefarbowała je na niebiesko

Do mediów trafiły najnowsze zdjęcia córki Jennifer Lopez. Nastoletnia Emme zaprezentowała się w nowej fryzurze. Po jej długich ciemnych włosach nie ma śladu.

W ostatnim czasie wyjątkowo głośno jest o Jennifer Lopez. Wszystko przez to, że po rozstaniu z narzeczonym Aleksem Rodriguezem wróciła do swojego byłego narzeczonego. Z Benem Affleckiem związana była prawie 20 lat temu. Teraz dali sobie ponownie szansę, a ich relacja nabiera rozpędu. Teraz do mediów trafiły zdjęcia, na których oprócz nich znalazła się także córka piosenkarki. Możemy zobaczyć, że Emme przechodzi okres buntu.

Zobacz wideo Jennifer Lopez wygląda pięknie

Córka Jennifer Lopez zmieniła fryzurę

Emme w tym roku skończyła 13 lat. Jej ojcem jest były mąż Jennifer Lopez, Marc Anthony. Ma brata bliźniaka Maximiliana. Nastolatka weszła w okres buntu i poszukuje własnego stylu, o czym świadczą najnowsze zdjęcia. Razem z mamą i jej partnerem wybrali się na rodzinne spotkanie, prawdopodobnie były to urodziny siostry J.Lo.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio idzie na spacer z Nel. My patrzymy na wózek od znanego projektanta

Emme miała na sobie kamizelkę, białą koszulę oraz dżinsy, do tego dobrała ciężkie buty. Jednak to, co przykuwa największą uwagę, to jej fryzura. Dziewczyna skróciła włosy, teraz sięgają jej za ucho. Poeksperymentowała także z kolorem i zdecydowała się na niebieski odcień.

 

J.Lo już wcześniej pochwaliła się zmianą wizerunku córki. Zrobiła to w lutym, kiedy świętowali wspólnie urodziny bliźniaków. Wtedy nie widzieliśmy fryzury w całości, gdyż nastolatka miała związane włosy. Jednak te kilka miesięcy temu nie szalała jeszcze z odcieniem, zostawiła swój naturalny kolor. Teraz najwidoczniej przyszedł moment na kolejną zmianę. Ale po minie Emmy możemy spekulować, że bardzo dobrze czuje się w nowym wydaniu.

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka w bikini. Takie jej zdjęcia to rzadkość

Jak oceniacie taką przemianę?

Więcej o: