Meghan Markle po kryjomu przyleci do Wielkiej Brytanii? Ma być "tajnym gościem" na ważnej uroczystości

Meghan Markle ma przylecieć do Wielkiej Brytanii na odsłonięcie pomnika księżnej Diany. Odbędzie się to 1 lipca. Mimo że jest tuż po porodzie, chce towarzyszyć mężowi w tym ważnym dniu.

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle ma pojawić się na uroczystości odsłonięcia pomnika księżnej Diany. Wydarzenie odbędzie się 1 lipca, w 60. rocznicę urodzin księżnej. Pomnik jest pomysłem jej synów, Williama i Harry'ego. Mimo niedawnych narodzin dziecka, Meghan nie chce zostawić męża samego w tak ważnym dniu. Mówi się, że żona księcia ma być "tajnym gościem".

Gwen StefaniZagraniczna gwiazda wzięła potajemny ślub? Na jej palcu pojawiła się obrączka

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Meghan Markle przyleci na odsłonięcie pomnika księżnej Diany?

Pomnik ma zostać odsłonięty w ogrodzie przy Pałacu Kensington. To jedno z ulubionych miejsc księżnej Diany. Często przychodziła tam, kiedy jeszcze mieszkała w rezydencji. Miejsce oraz pomnik od dawna są planowane i opracowywane przez braci - księcia Williama i księcia Harry'ego. Ten ostatni mimo swojej wyprowadzki do USA, od dawna zapowiadał swój udział w wydarzeniu. Natomiast pod znakiem zapytania stała obecność jego żony, Meghan Markle, która była w zaawansowanej ciąży, a na początku czerwca urodziła drugie dziecko. Teraz media donoszą, że Meghan ma być "tajnym gościem" i pojawi się na uroczystości.

Meghan wie, jak trudno było Harry'emu samotnie uczestniczyć w pogrzebie dziadka i nie chce, żeby to się powtórzyło. Harry został potraktowany chłodno przez większość jego krewnych. Kilku odmówiło rozmowy z nim, a nawet nawiązania kontaktu wzrokowego. Ponieważ sprawy pogrzebowe pogorszyły, a nie polepszyły relacji w rodzinie, możecie sobie tylko wyobrazić, jak zostanie potraktowany podczas wielkiego wydarzenia 1 lipca - podaje informator portalu Radar Online.

Zatem pojawienie się u boku księcia Harry'ego jego żony ma ocieplić jego wizerunek. Dlatego też Meghan Markle planuje podobno przerwać urlop macierzyński, by uczestniczyć w uroczystości wraz z mężem. Nowo narodzona córka pary Lilibet Diana nie przyleci do Wielkiej Brytanii, lecz prawdopodobnie starszy Archie zostanie zabrany przez rodziców. Królowa nie zobaczy nowej prawnuczki na żywo, lecz ucieszy się z widoku Archiego, za którym ostatnio tęskni. Źródło portalu Radar Online podaje także, że to książę William jako następca tronu oraz jego rodzina będą błyszczeć. Natomiast książę Harry i Meghan Markle mogą skraść im nieco zainteresowania mediów.

Meghan i Harry wiedzą, że wydarzenie będzie zdominowane przez księcia Williama, Kate i ich dzieci. Książę i księżna Cambridge nazywają Pałac Kensington domem i gorączkowo pracują nad tym, aby cała impreza przebiegła bezbłędnie - donosi informator.

Synowie księżnej Diany wydali wspólne oświadczenie, w którym wyjaśnili, dlaczego postanowili zamówić i postawić pomnik swojej matki.

Nasza matka dotknęła tak wielu istnień. Mamy nadzieję, że posąg pomoże wszystkim odwiedzającym Pałac Kensington zastanowić się nad jej życiem i dziedzictwem - napisali wspólnie.

Z pewnością obecność Meghan Markle w tym wydarzeniu wywoła sensację w brytyjskich mediach, które do tej pory nie były jej przychylne.

Więcej o: